Pomoc prawna oddłużanie firmy

Z naszą kancelarią kontaktują się nie tylko osoby prywatne, które wpadły w długi. Oczywiście nasza pomoc prawna oddłużanie firmy jest kierowana do przedsiębiorców, którzy stracili płynność finansową. Bez wątpienia możemy skutecznie pomóc, tak jak to robimy w przypadku Pani Reginy. Istotnie bardzo na przykro, że jej mały biznes spowodował tak duże zadłużenia, ale już teraz jesteś my blisko zakończenia oddłużania. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że jedna z ostatnich spraw o zapłatę, którą była ta z powództwa E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa, także zakończyła się sukcesem. Przede wszystkim bronimy Klientkę do ostatniej sprawy i w tym sporze także skutecznie podważyliśmy wniesione powództwo. W rezultacie sąd wydał wyrok, oddalający w całości roszczenie E-Kancelarii.   

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 9.913,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Specjalistyczna pomoc prawna oddłużanie firmy w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, informujemy, że w naszej kancelarii Prawnej Portal Dłużnika, zajmujemy się także oddłużeniem przedsiębiorców. Z pewnością znajdzie u nas pomoc każdy, kto wpadł w długi i postanowił z nich wyjść. Bez wątpienia decyzja o przekazaniu spraw do naszych specjalistów, jest jedną z najlepszych, ponieważ jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Godnym uwagi jest fakt, że oferujemy Klientom szeroki wachlarz usług oddłużeniowych, łącznie z odzyskiwaniem pieniędzy od dawnych wierzycieli. W związku z tym, włączmy się do sprawy nawet wówczas, kiedy jest już na etapie egzekucji komorniczej. Dlatego czy jesteś osobą prywatną czy przedsiębiorcą i Twoim problemem są długi, skorzystaj z naszych usług. Niewątpliwie pomoc prawna oddłużanie firmy w naszej kancelarii, zostanie dokładnie zaplanowana, a ten plan będzie wdrażany w życie.

Skuteczne oddłużanie procesowe w sprawie z E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa    

Skutecznie pomogliśmy naszej Klientce, broniąc ją w sprawie z powództwa E- Kancelaria. Niewątpliwie dzięki nam już niebawem zostanie całkowicie oddłużana i zacznie spokojnie żyć.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc prawna oddłużanie firmy

Inna ostatnio wygrana sprawa z E-Kancelaria:

Pomoc prawna oddłużanie firmy