Sprzeciw od nakazu zapłaty z EPU

Uwierz nam, że sprzeciw od nakazu zapłaty z EPU, czyli wydanego w elektronicznym postępowaniu upominawczym, naprawdę możesz wnieść sam. Z pewnością, jeżeli posłużysz się wzorem, który znajduje się na naszej stronie, zrobisz to właściwie. Ponieważ w prezentowanej dzisiaj sprawie ze Svea Ekonomi Cyprus, pozywający przekazał sprawę do sadu rejonowego, Pan Zygmunt, zwrócił się do nas po pomoc prawną. Oczywiście podjęliśmy się obrony i wdaliśmy się w spór przed sądem. Istotnie wierzyciel wtórny za wszelką ceną chciał wykazać zasadność powództwa, ale nasz sprzeciw od nakazu zapłaty, załatwił sprawę. Bezsprzecznie podniesione w nim argumenty, skutecznie podważyły zasadność dochodzonego roszczenia. W związku z tym, sędzia wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.272,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty z EPU spowoduje umorzenie sprawy

Zapamiętaj, że możesz samodzielnie wnieść skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty z EPU, który doręczy Ci E- sąd. Z pewnością nie musisz się obawiać, że zrobisz coś nie tak, jeżeli skorzystasz ze wzoru, który znajduje się na naszej stronie. Oczywiście, abyś nie tracił czasu na poszukiwania, dla ułatwienia podajemy link:  https://portal-dluznika.pl/2018/09/14/wzor-sprzeciwu-od-nakazu-zaplaty-w-epu/.  Bez wątpienia, gdy zrobisz to prawidłowo, postępowanie zostanie umorzone. Jednak powód, aby uniknąć dodatkowych kosztów, ma trzy miesiące, aby nieść pozew do sądu rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania pozwanej osoby. Dlatego, kiedy to się stanie, nie zapomnij, aby działać dalej i skontaktuj się ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Zapewnimy Ci pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Bronimy Klienta przed powództwem Svea Ekonomi Cyprus

Pan Zygmunt zwrócił się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu po tym, jak odebrał sądowy nakaz zapłaty. Sprawa najpierw przeszła przez E- sąd, a potem trafiła do sądu rejonowego. Oczywiście właśnie wtedy reprezentowaliśmy pozwanego. W rezultacie wygraliśmy ten spór, który zakończył się oddaleniem .

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzeciw od nakazu zapłaty z EPU

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Sprzeciw od nakazu zapłaty z EPU