Skuteczne oddłużanie firm i osób prywatnych

Wiemy, że długi mogą przydarzyć się każdemu i na każdym etapie życie. Dlatego wiemy, że jesteśmy potrzebni, więc nieprzerwanie działamy i prowadzimy skuteczne oddłużanie firm i osób prywatnych. Z pewnością każdy może skorzystać z naszej konsultacji prawnej i w razie potrzeby, zostać Klientem Portalu Dłużnika. Istotnie z tej opcji skorzystała pozwana o zapłatę 3.868,71 zł przez Alektum Capital. Oczywiście wierzyciel na drodze cesji nabył niezamkniętą pożyczkę Pani Marii i dochodził na drodze sądowej zapłaty długu. Godnym uwago jest fakt, że to zobowiązanie tak naprawdę zostało spłacone przez liczne opłaty za refinansowanie pożyczki u wierzyciela pierwotnego. W związku z tym, mieliśmy dodatkowy argument, przemawiający za niezasadnością tego roszczenia. Istotnie po wniesieniu przez pełnomocnika Klientki sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd w całości oddalił powództwo Alektum.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.868,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczne oddłużanie firm i osób prywatnych

Naprawdę niewielu z nas jest przygotowanych na niespodziewane wydatki. Niewątpliwie bierze się to stąd, że jako Polacy po prostu nie mamy nawyku oszczędzania. Istotnie wielu rodaków żyje od wypłaty do wypłaty, wydając wszystko, co zarobią. Być może gdyby myśleli tak jak nasze babcie, że zawsze trzeba mieć coś na czarną godzinę, nie sięgaliby po pożyczki. O ile rozumiemy zaciąganie kredytów na przykład na zakup mieszkania czy działalność gospodarczą, to te na wczasy są naprawdę zbędne. Z pewnością mając odłożone pieniądze, nie wpadalibyśmy tak często w długi. W związku z tym, jako kancelaria oddłużeniowa ciężko pracujemy, aby pomagać tym, którzy wpadli w długi. Na szczęście skuteczne oddłużanie firm i osób prywatnych jest tym, w czym się specjalizujemy, dlatego możemy pomagać zadłużonym.

Klientka wygrywa w sądzie z Alektum Capital

Klientka Portalu Dłużnika odebrała sądowy nakaz zapłaty, wydany na rzecz Alektum Capital. W związku z tym, nasz mecenas reprezentował ją w tym sporze. Powództwo wierzyciela wtórnego zostało oddalone.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie firm i osób prywatnych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum:

Skuteczne oddłużanie firm i osób prywatnych