• Home
  • Aktualności
  • Pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet to zły pomysł

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet to zły pomysł

Doskonale wiemy, że zadłużeni zanim zwrócą się do nas po pomoc prawną, sami próbują jakoś się ratować. Istotnie jedną z najpopularniejszych metod to pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet, które zaciągają na spłatę powstałego zadłużenia. Bez wątpienia właśnie takie formy finansowania, z których korzystała pozwana przez Prokura, całkowicie zrujnowały jej finanse. W związku z tym, jeden z jej długów został sprzedany do Prokura, która po nieskutecznej windykacji, wniosła do sądu pozew o zapłatę 4.707,46 zł. Oczywiście Pani Klara wiedziała, że jeżeli nie podejmie się obrony, nie uniknie zapłaty pozwanego długu. Z pewnością to, że zwróciła się po pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej, pozwoliło znacząco ograniczyć roszczenie wierzyciela wtórnego. Sąd ograniczył powództwo, zmniejszając je o 2.959,83 zł.     

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.707,46 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 1.747,63 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet, tylko pogorszy Twoją sytuację finansową

W obecnych czasach wiele czynności wykonujesz dzięki ogólnodostępnemu Internetowi. Procujemy zdalnie, płacimy rachunki, załatwiamy sprawy urzędowe i także zaciągamy zobowiązania finansowe. Bez wątpienia pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet jest w zasięgu każdego, komu na przykład bank odmówił kredytu. Oczywiście należy zastanowić się, czy tego typu rozwiązanie jest korzystne dla konsumenta. Z pewnością już sam fakt odrzucenie wniosku kredytowego, powinien zadziałać jak znak „ Stop”. Bezsprzecznie jest to informacja zwrotna, która jednoznacznie mówi, że nie powinniśmy się dalej zadłużać, ponieważ nasz budżet nie wytrzyma kolejnego obciążenia. Dlatego zatrzymaj się zanim klikniesz „Wypłać” i poszukaj innych, lepszych rozwiązań. Przede wszystkim zacznij oszczędzać lub znajdź dodatkową pracę, która pozwoli na zdobycie pieniędzy bez pożyczania.

Sąd wydaje korzystny wyrok w sprawie z Prokura

Pozwana przez Prokura przekonała się, jak kończy się zaciąganie pożyczek przez Internet. Oczywiście teraz dzięki pomocy specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, wychodzi z długów. Zapadł wyrok, gdzie sąd ograniczył powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet