Oddłużanie pożyczki ratalne i krótkoterminowe

Jesteśmy społeczeństwem, które żyje szybo i tak samo szybko, wydaje pieniądze. Istotnie powoduje to, że wielu Polaków wpada w długi. Z pewnością, oddłużanie pożyczki ratalne i krótkoterminowe prowadzone przez naszych specjalistów, pozwala uwolnić się spod tego jarzma. Tym razem prezentujemy sprawę Pani Kamili, którą reprezentowaliśmy w sądzie w sporze z Ultimo Portfolio Investment. Ponieważ kobieta odebrała sądowy nakaz zapłaty, musiała podjąć decyzję, co dalej z tym zrobi. Oczywiście postanowiła skorzystać z naszej konsultacji prawnej i dowiedzieć się, jakie ma szanse na skuteczną obronę. W rezultacie podpisała umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa. W związku z tym, mogliśmy zgodnie z prawem, działać w jej imieniu. Przede wszystkim wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i sąd oddalił w całości powództwo Ultimo.   

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.932,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Oddłużanie pożyczki ratalne i krótkoterminowe

Oddłużanie pożyczki ratalne i krótkoterminowe, powinno przebiegać pod uważnym okiem mecenasów, którzy znają się na sprawach związanych z długami. Bez wątpienia takich ekspertów znajdziecie Państwo w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Dlatego, kiedy chcecie się skutecznie bronić przed pozwami o zapłatę lub negocjować dogodne warunki spłaty długu, zachęcamy do kontaktu. Z pewnością w zrozumiały sposób przedstawimy możliwe scenariusze w konkretnej sprawie, a także omówimy zasady współpracy. Jeżeli to, co usłyszycie będzie Wam odpowiadało, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przeszli do podpisania umowy. Oczywiście nie można zapomnieć o udzieleniu pełnomocnictwa, ponieważ bez niego nie będziemy mogli, działać w Waszym imieniu. Ale oczywiście to już nas zespół pilnuje takich formalnych spraw i jednocześnie odciąża Klienta w wielu innych.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa proces o zapłatę

I w tej sprawie, którą dzisiaj prezentujemy, nasz szósty zmysł nie zawiódł. Istotnie od początku byliśmy przekonani, że wygramy ten spór. Tak też się stało, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej. Powództwo Ultimo upadło w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie pożyczki ratalne i krótkoterminowe

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie pożyczki ratalne i krótkoterminowe