Sprawdzone firmy zajmujące się oddłużaniem

Tylko sprawdzone firmy zajmujące się oddłużaniem, skutecznie pomogą osobie, która wpadła w długi. Istotnie właśnie taką znalazł pozwany o zapłatę przez Alektum Capital. Ponieważ wybór padł na naszą kancelarię oddłużeniową, Pan Adam mógł liczyć na naprawdę profesjonalną pomoc. Oczywiście po podpisaniu umowy i otrzymaniu pełnomocnictwa, zajęliśmy się jego sprawą z najwyższą starannością. Bez wątpienia solidność i klarowność współpracy to nasza wizytówka. W związku z tym, po otrzymaniu dokumentów, zajęliśmy się ich szczegółową analizą, aby ustalić najlepszy plan oddłużania. Z pewnością nasze działania zostały ukierunkowane na podważenie zasadności całego roszczenia wierzyciela wtórnego. W wyniku podjętych działań prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital. Nasz perfekcyjnie przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty, przesadził o rozstrzygnięciu tego sporu.  

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.341,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Sprawdzone firmy zajmujące się oddłużaniem, skutecznie pomagają zadłużonym  

Naprawdę jesteśmy dumni z tego, że od wielu lat możemy pomagać osobom, które wpadły w długi. Bez wątpienia sprawdzone firmy zajmujące się oddłużaniem, a do takich należy nasz Portal Dłużnika, robią dużo dobrego. Przede wszystkim pokazują zadłużonym, że oni też mają swoje prawa i mogą bronić się przed pozwami o zapłatę. Oczywiście robią to z pomocą specjalistów w oddłużaniu, ale właśnie dzięki temu osiągają sukcesy. Godnym uwagi jest fakt, że w naszej kancelarii działamy kompleksowo i prowadzimy najróżniejsze czynności na rzecz Klientów. Ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie, mogą oni liczyć na wszechstronną pomoc z naszej strony, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Bezsprzecznie nadrzędnym celem całego zespołu Portalu Dłużnika jest profesjonalna i skuteczna pomoc w oddłużaniu. Niewątpliwie życie bez długów jest spokojne i szczęśliwe.

Wygrywamy proces o zapłatę z powództwa Alektum Capital

Za nami kolejna sprawa o zapłatę, w której skutecznie pomogliśmy pozwanej osobie. W wyniku podjętych kroków prawnych, sąd oddalił całe powództwo Alektum Capital, a my oddłużyliśmy naszego Klienta.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawdzone firmy zajmujące się oddłużaniem

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Sprawdzone firmy zajmujące się oddłużaniem