Skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów

Pamiętaj, że termin na wniesienie sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, to tylko 14 dni od dnia odebrania przesyłki z sądu. W związku z tym, jeżeli interesuje Cię skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów, nie zwlekaj z tą czynnością. Podczas gdy inni zastanawiają się, czy warto się bronić, pozwana przez Prokura o zapłatę 19.375,03 zł, nie miała wątpliwości, co powinna zrobić. Być może w podjęciu decyzji, pomogła Pani Marzenie wcześniejsza rozmowa z jednym z naszych mecenasów, która odbyła się w ramach konsultacji prawnej. Bez wątpienia przygotowała ona kobietę na to, co będzie się działo z jej zadłużeniem. Jednak wracając do prezentowanej dzisiaj sprawy, należy nadmienić, że Klienta bardzo szybko dostarczyła nam wszystko, co otrzymała z sądu. Skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a sędzia wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 19.375,03 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Zapewne każdy, kto zwraca się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu, liczy, że każda prowadzona sprawa zakończy się na jego korzyść. Niewątpliwie skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów jest naszą wizytówką, ale nie oznacza to, że wygrywamy wszystkie spory w sądach. Dlatego każdy, kto poważnie myśli o oddłużaniu, musi świadomość, że czasami niestety zdarzają się i przegrane sprawy. W związku z tym, zawsze zachęcamy naszych Klientów, aby budowali poduszkę finansową, która przyda się w takich sytuacjach. Oczywiście możemy próbować negocjować ugodę na ratalną spłatę zadłużenia, ale i na to potrzebne są środki. Podsumowując, zadbamy o Twoje interesy, ale Ty także musisz myśleć o tym, co może się wydarzyć.

Wygrywamy w sądzie z Prokura

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, profesjonalnie zajęli się sprawą Klientki. W rezultacie skutecznie obroniliśmy Panią Marzenę przed pozwem Prokura. Sąd oddalił powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSIFZ:

Skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów