Profesjonalne oddłużanie w Łodzi

W przypadku prezentowanej sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment, po analizie dokumentów, nie mieliśmy wątpliwości, że mamy szanse na wygraną. Oczywiście nie będziemy zdradzali, co upewniło nas w tym przekonaniu, ale najważniejsze, że się nie pomyliliśmy. Bez wątpienia nasze profesjonalne oddłużanie w Łodzi, bo w tym mieście znajduje się nasza siedziba, sprawiło, że Pan Zygmunt pozbył się długu. Istotnie to właśnie jest najważniejsze w naszej pracy, aby Klienci zmniejszali swoje zadłużenie. W związku z tym, czuliśmy satysfakcję, kiedy ponownie mogliśmy przekazać dobrą wiadomość. W wyniku podjętych przez nas czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Ultimo. Oddłużyliśmy naszego Klienta na ponad 4.426,00 zł.  Pan Zygmunt może skreślić kolejny dług ze swojej listy.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.426,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalne oddłużanie w Łodzi dla wszystkich zadłużonych, bez względu na miejsce zamieszkania 

Nie martw się, że nie mieszkasz w Łodzi lub w jej okolicach i nie będziesz mógł skorzystać z naszej pomocy. Ze względu na fakt, że możesz z nami rozmawiać przez telefon, pisać maile i wysyłać listy, Twoja obecność w naszej kancelarii naprawdę nie jest konieczna. Bez wątpienia nasze profesjonalne oddłużanie w Łodzi, jest także skierowane do Ciebie nawet, gdy mieszkasz na drugim końcu Polski. Z pewnością to dobra informacja dla wszystkich tych, którzy chcą przekazać swoje oddłużanie w ręce prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Przede wszystkim wykaż się inicjatywą i skontaktuj się z nami. Oczywiście rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje, a przynajmniej dowiesz się jakiej pomocy możesz od nas oczekiwać.

Skutecznie bronimy Klienta przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Jesteśmy naprawdę dumni, że z taka dużym prawdopodobieństwem przewidujemy, jak może zakończyć się dana sprawa. Oczywiście nasze przeczucie, co do tej prezentowanej dzisiaj, także okazało się słuszne. Sąd wydał wyrok i oddalił całe powództwo Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

profesjonalne oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

profesjonalne oddłużanie w Łodzi