Oddłużanie z chwilówek i kredytów

Nasza kancelaria Portal Dłużnika skutecznie pomaga zadłużonym. Oczywiście prowadzimy między innymi oddłużanie z chwilówek i kredytów, które najczęściej odbywa się w sądach. Istotnie Pani Anna została pozwana o zapłatę długu, pochodzącego z niezamkniętego zobowiązania wobec banku. Jednak czy wierzyciel wtórny, czyli Ultimo Portfolio Investment miał prawo dochodzić zapłaty 12.651,70 zł? Przede wszystkim zanim zajęliśmy stanowisko, musieliśmy zapoznać się ze wszystkimi dokumentami dostępnymi w sprawie. Z pewnością ta czynność rzuciła inne światło na sprawę. Ze względu na fakt, że specjalizujemy się w oddłużaniu, żadne braki w pozwie powoda nie umkną naszej uwadze. W związku z tym i tym razem znaleźliśmy kilka mocnych punktów zaczepienia, dzięki którym podważyliśmy zasadność roszczenia wierzyciela wtórnego. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.  

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.651.70 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Interesuje Cię oddłużanie z chwilówek i kredytów? Zapraszamy do Portalu Dłużnika

Zostałeś pozwany przez bank, firmę pożyczkową lub wierzyciela wtórnego? Oczywiście musisz się bronić i najlepiej, kiedy zrobisz to z pomocą specjalistów z naszej kancelarii oddłużeniowej. W związku z tym, jeżeli interesuje Cię skuteczne oddłużanie z chwilówek i kredytów, zapraszamy do Portalu Dłużnika. Niewątpliwie możesz liczyć na cały nasz zespół ekspertów, który zaangażuje się, aby Ci pomóc. Istotnie, kiedy będzie potrzebna obrona w sądzie przed pozwem o zapłatę, nasz dział procesowy poprowadzi Twoją sprawę. Ponieważ czasami potrzebne są jednak negocjacje i tu wyjdzie Ci naprzeciw dział negocjacyjny. Oczywiście w przypadku odzyskiwania pieniędzy od dawnych wierzycieli, Twoja sprawa trafi do działu odzyskowego. Jak widać proponujemy Klientom szeroki wachlarz usług a te, które wymieniliśmy i tak nie stanowią naszej pełnej oferty.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa proces o zapłatę

Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej jest niezmiernie szczęśliwa, że obroniliśmy ją przed pozwem Ultimo Portfolio Investment. W wyniku naszych działań, sędzia oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z chwilówek i kredytów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie z chwilówek i kredytów