Zaplanujemy proces oddłużania

Tak jak w przypadku pozwanej przez Invest Incaso, zaplanujemy proces oddłużania i będziemy reprezentowali Cię w sprawie o zapłatę. Oczywiście możesz skorzystać z naszej pomocy prawnej tyle razy, ile będziesz potrzebował. Istotnie nasze działania nie są jednorazowe, ale obejmują całe zadłużenie Klienta. Dlatego Pani Sara przekazuje do naszej kancelarii oddłużeniowej każdą sprawę, w której sąd wydał nakaz zapłaty. Chociaż w tej prezentowanej dzisiaj, Klientka myślała, że będzie musiała przygotować się na spłatę, jednak znaleźliśmy sposób, aby ją skutecznie obronić. Istotnie analiza dokumentów, pozwoliła naszemu mecenasowi wskazać, że powód nie posiadał legitymacji czynnej. Oczywiście zostały podniesione też inne argumenty, ale ten był najmocniejszy. W związku z tym, Invest Incaso tak naprawdę nie miało podstawy prawnej, aby dochodzić zapłaty. W rezultacie sąd oddalił wniesione powództwo.

Powód: Invest Incaso S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.121,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Zaplanujemy proces oddłużania i będziemy działali w Twoich sprawach

Nie podlega dyskusji, że na oddłużaniu trzeba się znać. Chociaż wielu może wydawać się, że ta dziedzina nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności, tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Bez wątpienia zaplanujemy cały proces oddłużania, ponieważ mecenasi z Portalu Dłużnika są ekspertami w sprawach związanych z długami. Godnym uwagi jest fakt, że nasza kancelaria skutecznie oddłuża Polaków już od kilkunastu lat. Z pewnością zdobyte przez ten czas doświadczenie i umiejętności, pozwalają na osiąganie bardzo dobrych wyników. Niewątpliwie przekłada się to na zadowolenie naszych Klientów, którzy widzą jak ich zadłużenie maleje. Dlatego nie bój się prosić o pomoc w oddłużaniu, ponieważ jesteś my po to, aby jej udzielać. Nie musisz zostać sam ze swoimi kłopotami, gdyż możemy Ci pomóc.

Powództwo Invest Incaso upada w sądzie

Kolejne oddłużanie procesowe za nami i na dodatek zakończone wygraną. Z pewnością ta sprawa o zapłatę z powództwa Invest Incaso, pokazała naszej Klientce, że  nie trzeba tracić nadziei i wierzyć w sukces.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zaplanujemy proces oddłużania

Inna ostatnio wygrana sprawa z Invest Incaso:

Zaplanujemy proces oddłużania