Oddłużamy w Łodzi Klientów z całej Polski

Sprawa procesowa z Alektum Capital, w której reprezentowaliśmy pozwaną o zapłatę, pokazała bardzo ważny aspekt naszej pracy. Bez wątpienia oddłużamy w Łodzi osoby z całej Polski. Oczywiście można wywnioskować z tego, co napisaliśmy, że Pani Bożena nie była mieszkanką Łodzi, a jednak została Klientką naszej kancelarii. Z pewnością kolejny raz pokazujemy, że naszymi Klientami Portalu Dłużnika zostają zadłużeni z całej Polski. W rezultacie reprezentujemy w sądach pozywanych o zapłatę i skutecznie bronimy ich przed niezasadnymi roszczeniami. Prezentowana dzisiaj sprawa pokazuje, że działamy skutecznie i pomagamy tym, którzy zostali naszymi Klientami. W związku z tym, mamy za sobą kolejny proces, który wygraliśmy. Sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 2.886,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Tobie też możemy pomóc wyjść z długów. Oddłużamy w Łodzi Klientów z całej Polski

Przeglądając naszą stronę Portal Dłużnika nie sugeruj się tym, gdzie znajduje się siedziba naszej kancelarii oddłużeniowej.  Niewątpliwie oddłużamy w Łodzi, ponieważ tam mieści się nasza siedziba. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieszkaniec jakiejkolwiek innej miejscowości w Polsce został naszym Klientem. Oczywiście dzięki wykorzystaniu obecnych technologii, możemy wszystko załatwić, unikając dodatkowych wydatków na podróże do kancelarii. Godne uwagi jest także to, że wspierając się mailami, możemy wszystko załatwić szybciej niż w sposób tradycyjny. W rezultacie unikamy opóźnień, które w sprawach o zapłatę zdecydowanie nie są wskazane. Dlatego też zachęcamy wszystkich mających kłopoty z długami do takiej formy kontaktu. W związku z tym, jeżeli wpadłeś w długi, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został Klientem Portalu Dłużnika. Bez wątpienia jesteśmy jedną z najlepszych kancelarii oddłużeniowych w Polsce.

Pozew Alektum Capital zostaje oddalony przez sąd

Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej ma już za sobą kolejną sprawę. W wyniku podjętych przez mecenasa działań prawnych, Pani Bożena wygrała prezentowaną dzisiaj sprawę. Spór z Alektum Capital zakończyliśmy sukcesem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużamy w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Oddłużamy w Łodzi