Dużo chwilówek oznacza spiralę zadłużenie

Pozwany o zapłatę przez Ultimo Portfolio Investment doświadczył ogromnych kłopotów finansowych. Bezsprzecznie w jego przypadku dużo chwilówek, które zaciągnął, spowodowało, że wpadł w spiralę zadłużenia. Dlatego najważniejsze było to, co zrobił, kiedy sprawy wymknęły się spod kontroli. Bez wątpienia decyzja o współpracy z naszą kancelarią oddłużeniową, była tą najlepszą. Oczywiście zaważyła ona na dalszym życiu naszego Klienta. Ponieważ działamy w jego sprawach, Pan Miłosz powoli wychodzi z długów. Przede wszystkim zapewniliśmy Klientowi profesjonalną pomoc prawną w oddłużaniu i porządkujemy cały finansowy bałagan. W związku z tym, walczymy w jego imieniu, aby mógł za jakiś czas, wrócić do finansowej równowagi. Dzisiaj prezentujemy rozstrzygnięcie sporu z Ultimo. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.967,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Masz dużo chwilówek i nie radzisz sobie z ich spłatą? Skontaktuj się z Portalem Dłużnika

Oddłużanie to specjalność naszej kancelarii prawnej. Z pewnością jesteśmy w stanie skutecznie pomóc wielu zadłużonym osobom. Bez wątpienia, kiedy masz dużo chwilówek i nie radzisz sobie z ich spłatą, możesz skorzystać z naszej pomocy. Ze względu na trudną sytuację, w której się znalazłeś, czujesz się bezradny i nie potrafisz znaleźć rozwiązania. Dlatego właśnie cały zespół naszych ekspertów, jest gotowy, aby pomóc Ci wyjść z tej patowej sytuacji. Oczywiście nie można w tym miejscu zapomnieć o najważniejszej kwestii. Mianowicie nie będzie skutecznego oddłużania, jeżeli zadłużony nie skontaktuje się z naszą kancelarią. Istotnie to sam dłużnik inicjuje współpracę i to jest punkt zwrotny, pozwalający na rozpoczęcie oddłużanie. W związku z tym nie czekaj aż długi jeszcze bardziej urosną, tylko działaj. Czekamy na kontakt od Ciebie. .

Wygrywamy w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Pan Miłosz podjął dobrą decyzję i został Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej. Z pewnością nie żaułje swojej decyzji. Wygraliśmy dla niego kolejną sprawę, tym razem z powództwa Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dużo chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Dużo chwilówek