Masz dług w Eques Creditum?

Pamiętaj, że jeżeli masz dług, nie unikniesz windykacji. Bez wątpienia sytuacja w takim przypadku wygląda zero-jedynkowo. Dlatego Pani Teresa zanim została pozwana przez Eques Creditum, dostawała liczne maile i telefony. Wiemy, że kosztowało ją to dużo nerwów, ale już teraz będzie mogła o tym zapomnieć. Bez wątpienie podjęcie decyzji o przekazanie sprawy do naszej kancelarii, pozwoli jej zapomnieć o windykowanym długu. Fundusz sekurytyzacyjny pozwał Klientkę o zapłatę 4.995,00 zł, a my podjęliśmy się obrony. Chociaż na początku mieliśmy obawy, co do losów tego powództwa, jednak podniesione zarzuty, zrobiły swoje. Przede wszystkim na korzyść Pozwanej przemówiła argumentacja, którą przedstawiliśmy we wniesionych pismach procesowych. Sędzia orzekający w tym sporze uznał nasze stanowisko za zasadne. W związku z tym oddalił w całości powództwo Eques Creditum.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 4.995,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kiedy masz dług, nie unikniesz windykacji

Spotykamy się z tym, ze zadłużone osoby są wręcz oburzone, że wierzyciel upomina się o pieniądze. Oczywiście, kiedy przekracza granice i zamienia się to w nękanie, nie jest to zgodne z prawem. Wówczas można z tym walczyć. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że kiedy masz dług, nie unikniesz windykacji. Przede wszystkim należy ustalić, czy rzeczywiście jesteśmy dłużni pieniądze, których zapłaty się od nas wymaga. Tę kwestię najlepiej zostawić do wyjaśnienia specjalistom w oddłużaniu. Z pewnością należy uzbroić się w cierpliwość i nie dać się wmanewrować windykacji w jakieś ugody. Te ewentualnie można podpisać dopiero po konsultacji prawnej. Dla wyjaśnienia chcemy podkreślić, że nie zawsze windykowana osoba jest dłużna pieniądze. Dlatego trzeba to ustalić. Jednak zapamiętajmy, że posiadanie długów, jest nierozerwalnie związane z działaniami windykacyjnymi.

Eques Creditum przegrywa sprawę w sądzie

Fundusz sekurytyzacyjny Eques Creditum pozwał Panią Teresę o zapłatę.  Bezsprzecznie okazało się, ze taki dług nie istniał. Potwierdza to wyrok oddalający powództwo, który wydał sąd.

Więcej wygranych spraw z Eques Creditum znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=eques&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Masz dług

Masz dług