Budowanie zdolności kredytowej

Budowanie zdolności kredytowej jest tym, o czym powinniśmy poważnie myśleć, Bez wątpienia dobra historia kredytowa przyda się, kiedy będziemy starali się o kredyt w banku. Zapewne Pozwana o zapłatę 6.749,53 zł może zapomnieć o jakimkolwiek bankowym finansowaniu. Zaciągając liczne pożyczki pozabankowe, zapaprała sobie bazy dany. W związku z tym na pewno spotkałaby się z odmową, ponieważ jest dla banku niewiarygodnym Klientem. Oczywiście po kilku latach złe wpisy znikną, ale teraz Pani Ania musi skupić się na wychodzeniu z długów. I właśnie to robi z naszą pomocą Przede wszystkim skupiliśmy się na tym, co jest tu i teraz, gdyż to jest teraz najważniejsze. Dlatego walczymy w imieniu Klientki w sądach i robimy wszystko, aby zapadały dla niej korzystne rozstrzygnięcia. Tym razem mamy sprawę z powództwa wierzyciela wtórnego, która zakończyła się wyrokiem oddalającym całe roszczenie.

Powód: Aforti Collections S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.749,53 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Budowanie zdolności kredytowej

Budowanie zdolności kredytowej jest bardzo ważne. A dlaczego? Ponieważ tak to już jest, że większość z nas na jakimś etapie swojego życie wspiera się finansowaniem zewnętrznym. Oczywiście nie ma w tym nic złego, kiedy podchodzimy do tego z pełną rozwagą.  Podczas gdy bez większych problemów możemy zaspokoić swoje podstawowe potrzeby z otrzymywanej pensji, tak na przykład budowa domu jest już inną bajką. To wówczas zwracamy się do banku po kredyt, który pozwoli na wybudowanie domu, czy kupno mieszkania. No i w tym miejscu badana jest nasza wiarygodność finansowa. Jednym z ważnych czynników jest ta zapisana w bazach danych, mówiąca o tym jak do tej pory wywiązywaliśmy się z płatności. Bez wątpienia złe wpisy w BIK, przekreślą nasze szanse na uzyskanie finansowania. Dlatego myślmy o budowaniu zdolności kredytowej.

Wygrywamy w sądzie z Aforti Collections

Wygrywamy w sądzie spór o zapłatę z Aforti Collections. Z pewnością przybliżyliśmy naszą Klientkę do celu, którym jest wyjście z długów.

Więcej wgranych spraw z Aforti znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=aforti&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Budowanie zdolności kredytowej

Budowanie zdolności kredytowej