Sprawa procesowa z EOS 1 FIZNFS zakończona wygraną

Sprawa procesowa z EOS, której prowadzenia podjęliśmy się, zakończyła się wygraną Pozwanej.   Choć dochodzona przez wierzyciela wtórnego kwota wynosiła tylko 885,56 zł, podeszliśmy do niej bardzo poważnie. Dlatego bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy dokumenty wniesione przez powoda, jak i te przekazane nam przez Pani Marię. Poważnie traktujemy Klientów i dlatego nie możemy sobie pozwolić na wnoszenie zarzutów na oślep. Z pewnością dzięki dociekliwości znaleźliśmy kilka znaczących nieścisłości. Wskazywały one na brak legitymacji czynnej powoda, jak i niewykazanie istnienia długu. W związku z tym mieliśmy mocne podstawy, aby podważyć zasadność podniesionego roszczenia. Sędzia pochylający się nad prezentowaną dzisiaj sprawą, oddalił w całości powództwo funduszu sekurytyzacyjnego EOS.

Powód: EOS 1 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 885,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czytajcie umowy

Zanim dostaniemy kredyt lub pożyczkę, instytucja finansowa zobowiązana jest do przedłożenia umowy. Dlatego zawsze będziemy podkreślali, że każdy potencjalny kredytobiorca przed finalizacją finansowania, musi bardzo dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zawartymi tam zapisami. Oczywiście w razie nie zrozumienia jakiegoś punktu umowy, nie wstydźmy się pytać, o co tam chodzi. Bądźmy świadomymi swoich praw konsumentami i nie pozwalajmy, aby obciążano nas niezasadnymi kosztami. W związku z tym w razie niejasności możemy odłożyć zawarcie umowy i skorzystać z porady doradcy finansowego. Czytajcie umowy kredytowe/pożyczkowe ze zrozumieniem, a unikniecie niepotrzebnych kłopotów. Bez wątpienia jest to jedne z najlepszych to rodzajów prewencji , chroniący nas przed wpadnięciem w długi. Ponieważ bardzo łatwo zaciągnąć szczególnie pożyczkę pozabankową, a z jej spłatą można mieć ogromne trudności. Pamiętajcie o tym i zawsze rozważajcie zasadność złożenia wniosku o kredyt lub pożyczkę.

Sprawa procesowa z EOS została zakończona wygraną

Pozwana przez Eos jak większość Klientów podmiotów rynku pozabankowego, nawet nie zerknęła na umowę. Automatycznie klikała dalej, aby jak najszybciej dostać pieniądze. Oczywiście teraz wie, że postępowała źle. Teraz z naszą pomocą walczy o wyjście z długów i wygrała w sądzie kolejną sprawę.

Więcej wygranych spraw z EOS znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=eos&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa procesowa z EOS

Sprawa procesowa z EOS