Wygrywamy w sądzie z Eques Creditum

I znowu naszym przeciwnikiem procesowym był fundusz sekurytyzacyjny Eques Creditum. Wygrywamy w sądzie sprawę, w której reprezentowaliśmy Pozwaną. Pani Joanna została pozwana o zapłatę 5.992,78 zł. Niewątpliwie ta sprawa nie należała do tych łatwych. Ponieważ wierzyciel wtórny naprawdę solidnie przygotował pozew, należało skupić na tym, co mogłoby przemówić na korzyść naszej Klientki. Z pewnością wywiązaliśmy się ze swojego zadania jak należy. W związku z tym, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Eques Creditum. Oddłużyliśmy Pozwaną i uwolniliśmy od prawie 6 tysięcznego długu.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 5.992,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dlaczego ludzie wpadają w długi?

Najprostszą odpowiedź brzmiałaby, że z powodu braku pieniędzy.  Chociaż w wielu przypadkach rzeczywiście tak jest, jednak nie jest to tak jednoznaczne. W związku z tym przyczyn wpadania w długi jest bardzo wiele. Może to rzeczywiście być bieda, ale też rozrzutność, czy wydawanie pieniędzy na zupełnie zbędne rzeczy. Oczywiście także nieprzewidziane sytuacje losowe sprawiają, że nagle zaczyna brakować środków finansowych na spłatę i powstaje zadłużenie. Podczas gdy długi kojarzą się większości z mniej zamożną częścią społeczeństwa, nie zapominajmy, że często „bogactwo” długami stoi. Tak proszę Państwa, tak właśnie jest. W rezultacie ci zamożni niejednokrotnie posiadają takie długi, że dosłownie jeży się włos na głowie. Dlatego nie zazdrośćmy nikomu, ponieważ nie wiemy, co kryje się za jego majątkiem. Dbajmy o siebie i swoje finanse, aby rozsądnie nimi gospodarować. Kiedy mamy problemy, szukajmy pomocy w kancelariach specjalizujących się w oddłużaniu. Niewątpliwie żyjemy w bardzo ciężkich czasach i tym bardziej powinniśmy pilnować się, aby nie ulegać zbędnym pokusom.

Bronimy Pozwaną i wygrywamy w sądzie z Eques Creditum

Wygrywamy w sądzie kolejną sprawę o zapłatę długu. Tym razem to Eques Creditum poległo pod siłą zarzutów, wniesionych przez naszego mecenasa.

Więcej wygranych spraw z Eques Creditum znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=eques+creditum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy w sądzie