Czy stać Cię na pożyczkę w parabanku?

Pan Karol nie zadał sobie podstawowego pytania, a mianowicie: Czy stać Cię na pożyczkę? Zaciągając kilka zobowiązań pozabankowych, był przekonany, że nie wyrządzą jego budżetowi większych szkód. Istotnie na początku podchodził do tego bez stresu. Jednak szybko okazało się, że ma kłopoty z ich spłatą. W wyniku nie wywiązania się z umów, jedna z nich została zbyta na drodze cesji na rzecz Alektum Capital. W związku z tym wierzyciel wtórny wniósł do sądu pozew o zapłatę 7.580,00 zł. Wydany i doręczony przez sąd nakaz zapłaty, postawił mężczyznę na równe nogi. W rezultacie zwrócił się do naszej kancelarii po pomoc w oddłużaniu. I zrobił właśnie to, co powinien każdy uczynić zadłużony. Dzięki naszej specjalistycznej pomocy prawne, wygrał ten proces. Sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 7.580,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy stać Cię na pożyczkę? Zastanów się zanim podpiszesz umowę

Zanim złożysz podpis na umowie kredytowej, czy pożyczkowej, bardzo poważnie zastanów się, czy stać Cię na pożyczkę. Bez wątpienia działając rozsądnie, możesz uniknąć późniejszych kłopotów i nie wpadniesz w długi. W pierwszej kolejności powinieneś zrobić dokładne zestawienie przychodów i wydatków. Oczywiście nie mamy na myśli tylko tych tzw, stałych opłat takich jak czynsz, woda, gaz, prąd czy abonament za telefon. W związku z tym powinieneś ująć także koszty jedzenia na mieści, różnego rodzaju zakupy, jak i też wyjścia ze znajomymi. Dosłownie wszystko. Wówczas tak naprawdę zobaczysz ile zostaje Ci z tego co miesięcznie zarabiasz. Niewątpliwie upewnisz się, że zostaną środki na pokrycie planowanej raty kredytu, czy pożyczki. W razie wątpliwości zwróć się po poradę do doradcy finansowego.

Pozwany wygrywa sprawę z Alektum Capital

Nasz Klient już wie, że zaciągnięcie pożyczki, powinno zostać przemyślane. Pomimo, że wpadł w długi, nie poddał się i skorzystał z naszej pomocy. Oddłużyliśmy go w sprawie z powództwa Alektum Capital.

Więcej wygranych z Alektum Capital znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=alektum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy stać Cię na pożyczkę

Czy stać Cię na pożyczkę