Brak zdolności kredytowej i cesja do Ultimo

Brak zdolności kredytowej sprawił, że Pani Izabela podjęła decyzję o zaciągnięciu pożyczki pozabankowej. Chociaż wiedziała, że ma już kłopoty finansowe, zdecydowała się jednak na taką formę „doładowania” swojego domowego budżetu. Niestety, jak możemy się domyślić, spowodowało to kolejny dług ze spłatą, którego nie mogła sobie poradzić. I nie trzeba było długo czekać, jak pożyczkodawca sprzedał niespłacone zobowiązanie do Ultimo Portfolio Investment. W przeciwieństwie do wierzyciela pierwotnego ten wtórny, nie bawił się za długo w windykację miękką. Dosyć szybko wniósł do sądu pozew o zapłatę 4.954,50 zł. W rezultacie Pozwana skorzystała  z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Dzięki niej mogła wygrać tę sprawę. Sędzia oddalił w całości powództwo Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.954,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Brak zdolności kredytowej i pożyczki pozabankowe

Najróżniejsze podmioty rynku finansowego powstały po to, aby ułatwiać ludziom życie. Przede wszystkim dostarczają gotówki wówczas, kiedy sami nie jesteśmy w stanie sfinansować najróżniejszych przedsięwzięć. Bez wątpienia brak zdolności kredytowej stoi na przeszkodzie, aby uzyskać w banku kredyt. Ta instytucja sprawdza, czy potencjalny kredytobiorca będzie w stanie wywiązać się z zawartej umowy. Dlatego też osoby z niskimi dochodami i długami, nie mają, co liczyć na kredyt w banku. Sytuacja inaczej wygląda u większość pożyczkodawców pozabankowych. Przede wszystkim zależy im na załapaniu jak największej ilości Klientów, bez względu na to, czy są oni wypłacali, czy nie. Niewątpliwie dlatego, tak wiele osób sięga po pożyczki pozabankowe. Doskonale wiemy jak wygląda u nas rynek pracy, jakie są zarobki i skala bezrobocia. Najogólniej rzecz ujmując jest ciężko. W związku z tym, brak zdolności kredytowej nie przeszkadza firmom pożyczkowym w udzielaniu pożyczek osobom zadłużonym.

Pozew Ultimo Portfolio Investment zostaje oddalony przez sąd

Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej pozwana przez Ultimo, została obroniona przed pozwem wierzyciela wtórnego. W przeciwieństwie do kancelarii, które nie specjalizują się w oddłużaniu, my wiemy jak bronić pozywanych o zapłatę.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Brak zdolności kredytowej

Brak zdolności kredytowej