Konsultacja prawna w sprawie ze Skuteczne Windykacje

Konsultacja prawna w sprawie z powództwa Skutecznych Windykacji, otworzyła pozwanej oczy. Po zapoznaniu się z dokumentami, udzielono pozwanej szczegółowych informacji, co do możliwej linii obrony. Oczywiście poinformowano także o tym, że ma ona bardzo duże szanse na skuteczne oddłużenie. Można było przestawić konkrety, co do planu działania, ponieważ Pani Ilona solidnie przygotowała się do rozmowy. Działania podjęte w prezentowanej dzisiaj sprawie, skupiły się na podważeniu zasadności podniesionego roszczenia. Pozwoliło to na wygranie kolejnego sporu o zapłatę. Sędzia po zapoznaniu się z wniesionymi zarzutami, oddalił w całości powództwo Skuteczne Windykacje.

Powód: Skuteczne Windykacje M. Walencik i Wspólnicy
Wartość przedmiotu sporu: 821,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Konsultacja prawna. Jak się do niej przygotować?

Rozmowa telefoniczna lub ta bezpośrednia z mecenasem, określana jako konsultacja prawna, ma kluczowe znaczenie dla sprawy. Bez wątpienia to, czego dowie się podczas niej Klient, zależy od tego, w jaki sposób zainteresowany do niej się przygotuje. Niewątpliwie, jako specjaliści w oddłużaniu znamy się na rzeczy, jednak z czystej kartki nikt nic nie przeczyta. Dlatego przed umówioną rozmową, bezwzględnie należy się do niego przygotować. Wówczas będzie ona konstruktywne i przyniesie pozwanemu o zapłatę konkretne informacje, pozwalające na podjęcie decyzji, co do dalszych losów sprawy. Z pewnością skompletowanie wszystkich dokumentów mających związek z pozwanym długiem, jest pierwszym krokiem, który należy wykonać. Następnie dostarczenie papierów do kancelarii np. poprzez e-maila. Istotne będzie także przygotowanie (zapisanie) pytań do mecenasa, aby te podczas rozmowy nam nie uciekły. Wnioskując z tego, co napisaliśmy, do konsultacji prawnej muszą przygotować się obie strony, bowiem tylko wówczas będzie ona konstruktywna.

Skuteczne Windykacje przegrywają sprawę w sądzie

Wierzyciel wtórny dochodził zapłaty, jednak Pozwana nie złożyła broni i broniła się do samego końca. Wyrok mógł być tylko jeden. Powództwo zostało oddalone w całości.

Więcej wygranych spraw z Skuteczne Windykacje znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=skuteczne+windykacje&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Konsultacja prawna

Konsultacja prawna