Nie zaciskaj pętli zadłużenia

Nie zaciskaj pętli zadłużenia i nie ulegaj żądaniom windykacji. Pozwana przez Prokura o zapłatę 18.928,20 zł o mały włos, wpakowałaby się w jeszcze większe kłopoty finansowe. Chociaż była intensywnie windykowana przez firmę Kruk, ostatecznie nie poszła na ugodę i nie zaciągnęła kolejnych pożyczek. W związku z tym uniknęła jeszcze większego zadłużenia. W przeciwieństwie do wielu osób, mających kłopoty ze spłatą posiadanych zobowiązań, wybrała najlepsze z możliwych rozwiązań. Oczywiście zwróciła się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu i nie ma powodów, aby żałować tej decyzji. Postępowanie w sprawie z powództwa Prokura NSFIZ o zapłatę 18.928,20 zł, zostało zakończone wyrokiem oddalającym powództwo w całości. 

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 18.928,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie ulegaj windykacji i nie zaciskaj pętli zadłużenia

Pamiętaj, że firma prowadząca działania windykacyjne nie działa w interesie zadłużonego, tylko reprezentuje konkretnego wierzyciela. Dlatego, kiedy udają dobrego wujka, robi to wyłącznie dlatego, że chce skłonić Cię do zapłaty długu, który często jest nienależny. Wiemy, że podczas rozmów windykatorzy bezpardonowo sugerują, zaciąganie nowych pożyczek. Oczywiście jest to karygodne postępowanie. Zadłużony, który poddaje się tego typu presji, funduje sobie kolejne zobowiązania, których nie będzie mógł spłacić.

Z pewnością nie możesz ulegać wywieranej na Ciebie presji, podczas procesu windykacyjnego. W żadnym wypadku nie zaciągaj nowych pożyczek i nie zaciskaj pętli zadłużenia, w której już siedzisz po uszy. W żadnym wypadku nie kombinuj pieniędzy na spełnienie żądań windykatora. Bez wątpienia musisz być czujny i najlepiej nie rozmawiaj z windykacją, tylko zwróć się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Profesjonaliści w tej dziedzinie właściwie pokierują oddłużaniem, a Ty unikniesz jeszcze większych długów.

Wyrok oddalający w sprawie z Prokura NSFIZ

Działania w prezentowanej dziś sprawie były ukierunkowane na podważenie rzekomego długu, w tym jego wysokości, jak i zasadności. Mądry sąd nie miał wątpliwości i oddalił powództwo w całości.

Więcej wygranych spraw z powództwa Prokura znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=Prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nie zaciskaj pętli zadłużenia

Nie zaciskaj pętli zadłużenia