Oddłużanie procesowe w sprawie z Profi Credit

Dziś oddłużanie procesowe w sprawie z Profi Credit. W wielu przypadkach o zapłatę, jest to jedynym sensownym rozwiązaniem. W związku z tym, kiedy pozwany przez Profi Credit odebrał wydany w postępowaniu nakazowym nakaz zapłaty, widział tylko jedno wyjście, a jedna rozmowa telefoniczna wskazała Panu Jerzemu właściwą drogę. Z pewnością w jego sprawie, jedynym wyjściem z sytuacji, było wdanie się w spór z pozywającą firmą pożyczkową. I wyszło, że dochodzone 4.720,25 zł stanowią niezasadne naliczone opłaty. Sędzia rozstrzygający w prezentowanej dzisiaj sprawie uznał racje Pozwanego i w rezultacie oddalił w całości powództwo Profi Credit. Poniżej wyrok w prezentowanej dziś sprawie.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.720,25 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy zawsze trzeba procesować się z wierzycielem, u którego mamy dług?

No właśnie, jak to jest z tym długiem. Czy zawsze jedynym właściwym rozwiązaniem będzie wdanie się w spór w sądzie? Z pewnością nie. A dlaczego? Ponieważ są sprawy, które kiedy trafią na wokandę, nie dają szans nie tylko na wygraną, ale nawet na ograniczenie powództwa. W związku z tym lepiej będzie podjąć negocjacje, zanim wierzyciel wniesie pozew i zostanie wydany nakaz zapłaty. Oczywiście, kiedy już takowy do nas trafi, należy bezwzględnie się bronić. Przede wszystkim sprawę powinni przeanalizować mecenasi specjalizujący się w oddłużaniu. Jedynie oni będą kompetentni, co do określenia właściwej drogi. Dlatego miejmy świadomość, że nie zawsze skuteczne oddłużanie należy utożsamiać z procesem.

Oddłużanie procesowe w sprawie z Profi Credit

W sprawie z powództwa Profi Credit zapadł korzystny dla Pozwanego wyrok. Oddalono niezasadnie naliczone koszty pożyczki. Poniżej wyrok w prezentowanej dziś sprawie. Nie ma długu, nie ma kosztów procesu. Sprawa zamknięta!

Więcej wygranych spraw z Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie procesowe w sprawie z Profi Credit

Oddłużanie procesowe w sprawie z Profi Credit