Ultimo Portfolio Investment pozywa o zapłatę

Ultimo Portfolio Investment pozywa o zapłatę i spotyka się ze zdecydowanym sprzeciwem. Oczywiście pozwanego. Obrona była bardzo dobrze przemyślana i zaplanowana. Zanim wniesiono sprzeciw od wydanego przez sąd nakazu zapłaty, bardzo dokładnie przeanalizowano dokumenty w sprawie. Z pewnością tak też było w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa wierzyciela wtórnego, który dochodził od Pana Kamila zapłaty. Wniesiono sprzeciw i wdano się w merytoryczny spór. Sędzia po analizie przedstawionego stanowiska, oddalił w całości roszczenie Ultimo Portfolio Investment. Poniżej wyrok w prezentowanej dziś sprawie.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.512,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dokumenty odgrywają decydującą role w sprawie

Doskonale wiemy, że na sukces w konkretnej sprawie wpływa wiele czynników. Przede wszystkim pierwsze skrzypce grają dokumenty, które zostały wniesione przez powoda. Niewątpliwie to one odgrywają decydującą rolę w sprawie. Od ich analizy zaczynamy pracę oddłużeniową. Jesteśmy w stanie przewidzieć, jak może zakończyć się dany spór. Oczywiście także materiały przekazane od pozwanego nie są bez znaczenia.  W wyniku połączenia zebranych materiałów, uzyskujemy pełen obraz sprawy. Wówczas możemy podjąć właściwe działania, które będą opierały się na faktycznym stanie pozwanego długu. Dlatego zanim wydamy opinie lub podejmiemy się obrony, bardzo dokładnie zapoznajemy się ze wszystkimi dokumentami.

Ultimo Portfolio Investment pozywa o zapłatę i przegrywa sprawę

Kolejna sprawa oddłużeniowa została zakończona pełnym sukcesem. Ultimo Portfolio Investment pozywa o zapłatę 2.512,00 zł. Cieszy fakt, że Pozwany zareagował na czas i postanowił się bronić. Pamiętajcie, że pozostawienie nakazu zapłaty bez reakcji (czyt. bez sprzeciwu od nakazu zapłaty) może skończyć się szybko komornikiem i jeszcze większymi problemami. Wiadomo, że jeden komornik kładzie wszystko, o kosztach egzekucji nawet nie wspominamy.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ultimo Portfolio Investment pozywa

Ultimo Portfolio Investment pozywa