Pożyczki bez rejestru BIK

Pożyczki bez rejestru BIK powodują wpadanie w spiralę zadłużenia. Ta zaciągnięta przez Panią Zofię, okazała się kolejnym zobowiązaniem ze spłatą, którego nie mogła sobie poradzić. Finalnie została zbyta na drodze cesji na rzecz wierzyciela wtórnego, czyli do Ultimo Portfolio Investment. Z dochodzonego roszczenia w wysokości 9.544,26 zł, do zapłaty nic nie zostało. Roszczenie podmiotu wtórnego zostało oddalone w całości na dowód czego prezentujemy poniżej wyrok sądu. 

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.544,26 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa, co do kwoty 8.521.71 zł, umorzenie 1.022,55 zł, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczki bez rejestru BIK

Pożyczkodawcy kuszą konsumentów, aby Ci zaciągali kolejne finansowania. Zaznaczają, że nie będą sprawdzani w bazach danych. Pożyczki bez rejestru BIK kierowane są do konsumentów ze złą historią kredytową. Oczywiście do pewnego momentu nie ma znaczenia, że pożyczkobiorca posiada nieuregulowane zobowiązania. Dlatego tak wielu zadłuża się na potęgę. W związku z tym, kiedy żadna z firm pożyczkowych nie chce pożyczyć pieniędzy, okazuje się, że siedzą po uszy w długach. Bez wątpienia dla wielu taka sytuacja jest zaskoczeniem. Ma to związek  z tym, że do pewnego czasu nie mieli kłopotów z zaciąganiem nowych zobowiązań. Z zadłużonymi, bez problemu zawierano kolejne umowy. Ale jak widać i tutaj też wszystko idzie gładko do czasu. Przede wszystkim szybkie pożyczki przez Internet, czy też te oferowane w domu Klienta, są najczęstszą przyczyną powstawania długów. Z pewnością stanowią one ogromny problem dla wielu Polaków i w tym miejscu nie ma, co dyskutować, że jest inaczej.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa proces

Dzięki skutecznej obronie, Ultimo przegrało proces. Pani Zofia przekonała się na własnej skórze, że pożyczki bez rejestru BIK nie prowadzą do oddłużenia, a wręcz przeciwnie. Działają na niekorzyść zadłużonych.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczki bez rejestru BIK

Pożyczki bez rejestru BIK