Zarzuty od nakazu zapłaty w sprawie z Profi Credit 

Zarzuty od nakazu zapłaty wydanego przez sąd w większości spraw z Profi Credit rozpoczynają długą i zaciekłą batalię sądową. W prezentowanej dziś sprawie obrona dotyczyła dochodzonej przez Profi Credit kwoty 7.249,68 zł. Oczywiście nie byłoby tutaj nic niewłaściwego, gdyby podniesione roszczenie było należne powodowi. Niewątpliwie fakty przemawiały na korzyść pozwanej. Finalnie Klientka zapłaci firmie pożyczkowej 2.537,00 zł, a 4.712,68 zł zostało oddalone przez sąd. Poniżej wyrok w tej sprawie!

Powód: Profi Credit  Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.249,68 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 2.537,00 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Wnosimy zarzuty od nakazu zapłaty

Nie ulega najmniejszej dyskusji, że kiedy zostajemy pozwani i sąd doręcza wydany nakaz zapłaty, musimy się bronić. W związku z tym, wnosimy zarzuty od nakazu zapłaty, które nie są niczym innym jak przedstawieniem naszego stanowiska w sprawie. Dlatego nie bójmy się korzystać z przywileju, który daje nam prawo. Jednak, aby sprawa mogła potoczyć się na naszą korzyść, trzeba dochować nie tylko określonych terminów. Z pewnością nie możemy zapomnieć także o stronie formalnej pism wnoszonych do sądu. Czy to będą zarzuty, czy odpowiedź na pozew, muszą one odpowiadać określonym regułom. Ze względu na to, lepiej nie próbować swoich sił w starciu z prawnikami powoda, ponieważ można polec już na starcie. Z tego powodu zalecamy skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Zarzuty od nakazu zapłaty w sprawie z Profi Credit

Dziś kolejny korzystny wyrok w sprawie z powództwa Profi Credit. Jak widać na poniższym wyroku powództwo zostało znacząco ograniczone. Warto także zaznaczyć, że Pozwana nie będzie musiała zapłacić także wysokich kosztów sądowych, które w tym wypadku wynosiłyby blisko 2000 zł. Sprawa została definitywnie zakończona.

Więcej wygranych spraw z powództwa Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zarzuty od nakazu zapłaty w sprawie z Profi

Zarzuty od nakazu zapłaty w sprawie z Profi