• Home
  • Aktualności
  • Sprawa procesowa z Ultimo Portfolio Investment i kolejna wygrana

Sprawa procesowa z Ultimo Portfolio Investment i kolejna wygrana

Sprawa procesowa z Ultimo Portfolio Investment zakończyła się pełnym sukcesem. Pani Sabina ma na swoim koncie, kolejną wygraną z tym wierzycielem wtórnym. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i niewątpliwie wsparciu Pozwana podjęła obronę i zdecydowała się na proces w wydawałoby się jednoznacznej sprawie. Warto podkreślić, że nawet zawarta ugoda na piśmie nie przekreśliła szans na wygraną. Dziś prezentujemy wyrok w opisywanej sprawie, a Pani Sabinie gratulujemy kolejnego sukcesu. Oczywiście, gdyby została pozwana przez kolejny podmiot, także damy znać. Zachęcamy do uważnego śledzenia Portalu Dłużnika!

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.897,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu? Skontaktuj się z Portalem Dłużnika

Cieszymy się, że rośnie świadomość zadłużonych, co do ich prawa do obrony przed pozwami o zapłatę. W przeciwieństwie do tych, którzy nadal pozostają bierni, Ci działający, zyskują bardzo dużo. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem konsumentów na specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, powstaje wiele nowych kancelarii. Bez wątpienia jest to dobre zjawisko, ale należy uważać, aby nie trafić ze swoją sprawą w niedoświadczone ręce. Z pewnością w tym miejscu nie chcemy nikogo dyskredytować, ale wiemy od zadłużonych, że czasami źle trafiają. W rezultacie przegrywają sprawy o zapłatę i mają jeszcze większe długi. Dlatego lepiej działać razem ze sprawdzonymi i doświadczonymi w oddłużaniu mecenasami. Z pewnością tylko oni zapewnią Państwu to, czego oczekujecie, czyli skuteczną pomoc prawną podczas wychodzenia z długów.

Sprawa procesowa z Ultimo Portfolio Investment zakończona wygraną

Sprawa procesowa z Ultimo Portfolio Investment została zakończona wygraną. Strach pomyśleć, że tak niewiele brakowało i pozwana schowałaby dokumenty z sądu do szuflady. A wtedy wiadomo, sprawa trafiłaby do komornika na bardzo długi czas.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa procesowa z Ultimo

Sprawa procesowa z Ultimo