Prawo do bycia zapomnianym w kontekście wygranej z Provident

RODO i prawo do bycia zapomnianym pozwoli Pozwanej raz na zawsze zapomnieć o pożyczce, którą zaciągnęła w Provident. Po tym, co przeszła, zapewne z niego skorzysta. Oczywiście będzie mogła to zrobić zaraz po tym, kiedy wyrok oddalający w całości powództwo firmy pożyczkowej, stanie się prawomocny. Przedmiotem sporu była kwota sięgająca aż 16.503,95 zł. Niewątpliwie wydany i właściwie doręczony nakaz zapłaty, mógł nieźle namieszać w i tak już trudnej sytuacji Pani Justyny. Podjęte przez działania doprowadziły do wydania orzeczenia oddalającego w całości powództwo Provident.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.503,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

RODO i prawo do bycia zapomnianym

Pamiętaj, że rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej, które weszło w życie 25 maja 2016 roku, pozwala na ochronę Twoich danych osobowych. W związku z tym, jeden z artykułów tego dokumentu mówi o tym, że masz prawo do bycia zapomnianym. Co to dla Ciebie oznacza? Ano nic innego jak to, że możesz zażądać od administratora, usunięcia wszystkich informacji mających związek z Tobą. Oczywiście nie dotyczy to tylko popularnego Facebooka, ale także pożyczkodawców, którzy na swoje potrzeby przetwarzają podane przez Ciebie informacje. Po zamknięciu udzielonego finansowania poprzez jego spłatę, czy wygranie sprawy w sądzie. Masz pełne prawo, aby ten podmiot na Twoją prośbę usunął ze swojej bazy wszystkie dane, mające związek z Twoją osobą.

Provident nie broni się przed wniesionymi zarzutami

Firma pożyczkowa Provident nie broni się w sądzie przed podniesionymi w sprzeciwie zarzutami. Dlatego przegrywa zainicjowany przez siebie proces. W rezultacie sprawa o zapłatę dużych pieniędzy, skończyła się wygraną. Dlatego Pani Justyna będzie mogła zapomnieć o swojej niefortunnej przygodzie z Provident.

Więcej wygranych spraw z Provident znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=provident&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

prawo do bycia zapomnianym

prawo do bycia zapomnianym