Kiedy Twoje długi wymknęły się spod kontroli

Kiedy Twoje długi wymknęły się spod kontroli, oznacza to, że profesjonalna pomoc w oddłużaniu jest właśnie dla Ciebie. Prawdopodobnie, tak jak Pani Teresa spłacasz posiadane pożyczki zaciągając kolejne. Niewątpliwie przekroczyłeś granicę wypłacalności i zaczęły się poważne kłopoty. Pozwana przez fundusz sekurytyzacyjny Takto o zapłatę 15.939,44 zł, znalazła się właśnie w takiej sytuacji. Ponieważ nakaz zapłaty wraz z pozwem znajdował się już w jej posiadaniu, musiała jak najszybciej zareagować. Dziś prezentujemy wyrok w tej sprawie. Powództwo Funduszu zostało oddalone w całości. 

Powód: Takto NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 15.939,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kiedy Twoje długi wymknęły się spod kontroli

Wiele osób, które wpadły w długi, nie zdaje sobie sprawy, że są kancelarie prawne, które specjalizują się w oddłużaniu. Godne uwagi jest to, że zadłużeni szukający pomocy właśnie w takich miejscach, mogą liczyć na naprawdę skuteczne działania. W rezultacie ich sytuacja finansowa zmienia się na lepsze z każdą zamkniętą sprawą. Podczas gdy inne kancelarie nie dają sobie rady z takim sprawami, my działamy i skutecznie oddłużamy.

Profesjonalna pomoc prawna w oddłużaniu pozwala na wyjście z długów. Przede wszystkim eksperci w tej dziedzinie wiedzą, jak podejść do każdej ze spraw, aby mogła zostać zamknięta. Dlatego, kiedy wpadłeś w długi, szukaj pomocy właśnie u mecenasów, którzy znają się na oddłużaniu.

Pozew Takto NSFIZ zostaje oddalony przez sąd

W prezentowanym dzisiaj sporze z powództwa Takto, w pierwszej kolejności Klientka przeanalizowała wszystkie dokumenty dopatrując się wielu punktów zaczepienia. Niewątpliwie właśnie to wpłynęło na ustalenie strategii działania i planu oddłużania. Jak się okazało sąd rozpoznający sprawę podzielił to stanowisko i powództwo oddalił w całości.

Więcej wygranych spraw z Takto NSFIZ znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=takto&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kiedy Twoje długi wymknęły się spod kontroli

Kiedy Twoje długi wymknęły się spod kontroli