Sprawa z Recoverso RMC OU i kolejny wygrany proces

Pozew wierzyciela wtórnego, który wpłynął do sądu, spowodował wydanie nakazu zapłaty, który następnie został prawidłowo doręczony. Niewątpliwie cieszymy się, że Pani Joanna także zareagował prawidłowo, wnosząc sprzeciw i dalej broniąc się w sądzie. Recoverso pozwało ją o zapłatę 3.202,70 zł, kobieta postanowiła działać. Bez wątpienia jej decyzja była najlepsza z możliwych, tym bardziej, że szanse na wygraną od początku były bardzo duże. Zachęcona tym, co przeczytała na naszej stronie, zaufała swojej intuicji. Bez wątpienia, jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, zarzuty trafiły do sędziego orzekającego w tym sporze. Powództwo Recoverso RMC OU zostało oddalone w całości.  

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.202,70 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Co zrobić, kiedy pozew wierzyciela wtórnego, staje się podstawą do wydania nakazu zapłaty?

Odpowiadając na powyższe pytanie, napiszemy tak. Oczywiście nie należy wpadać w panikę, tylko zebrać myśli i poszukać specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Wydanie nakazu zapłaty, wcale nie oznacza tego, że dochodzony dług jest zasadny. Zapamiętaj, że został on wydany na posiedzeniu niejawnym i sędzia opierał się tylko na twierdzeniach pozywającego. Dlatego Twoje zadanie polega na tym, aby podjąć kroki w swojej obronie. A zrobisz to najlepiej, kiedy zwrócisz się o pomoc prawną do wyspecjalizowanej w oddłużaniu kancelarii prawnej.

Wygrana sprawa z Recoverso RMC OU

Sprawa z powództwa wierzyciela wtórnego, którym w prezentowanej sprawie było Recoverso, zakończyła się dla Pani Joanny wygraną. Chociaż powód uzyskał nakaz zapłaty, jednak ten nie zdał mu się na nic. Nasza Klientka jest bardzo zadowolona z takiego zakończenia tego sporu. Jej zadłużenie zmniejszyło się o ponad 3 tysiące złotych. Nie musi się już obawiać komornika i dalszej windykacji.

Więcej wygranych spraw z Recoverso RMC OU znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=recoverso&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa z Recoverso RMC

Sprawa z Recoverso RMC