Alektum Capital przegrywa proces

Spółka Alektum Capital przegrywa proces, który sama zainicjowała, wnosząc do sądu pozew o zapłatę. Podmiot wtórny pozwał Pana Tomasza o 1.750,56 zł. Mężczyzna nie miał zamiaru zrezygnować z obrony przed podniesionym roszczeniem. W związku z tym, wiedział, że sprawa nabrała tempa i nie ma już czasu na zwłokę. Dlatego nie zastanawiał się długo i wdał się w spór wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty. Następnie sprawa trafiła na rozprawę i zapadł wyrok oddalający powództwo w całości. W wyniku podjętych przez nas działań prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.750,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dlaczego wierzyciele wtórni tak często przegrywają sprawy w sądach?

Na wstępie chcemy zaznaczyć, że nie mamy zamiaru twierdzić, że wierzyciele wtórni zawsze przegrywają procesy, kiedy pozwanych reprezentują specjaliści w oddłużaniu. Chociaż ma to miejsce niewspółmiernie częściej niż w przypadku wierzycieli pierwotnych. Bez wątpienia mają na to wpływ dokumenty wnoszone przez pozywającego. Podczas zakupu długu, mogą zadziać się najróżniejsze rzeczy. Ponieważ coś po drodze może się zagubić lub zostanie niewłaściwie wykazane, dlatego zawsze mówimy, że po cesji szanse pozwanego na wygranie sprawy rosną. W rezultacie wiele spraw z powództwa wierzycieli wtórnych ma szanse na oddalenie.

Alektum Capital przegrywa proces o zapłatę

Znajomość prawa i ogromne doświadczenie w oddłużeniu, sprawia, że potrafimy i chcemy skutecznie pomagać. Nawet zwykła porada udzielona przez naszych Konsultantów, czy Mecenasów może przynieść wiele dobrego. Tak właśnie było w prezentowanej dziś sprawie. Dłuższa rozmowa, wyjaśnienie szczegółów sprawy, rozjaśnienie zawiłości prawnych spowodowało, że Pozwany podjął obronę. Efekty widać, jak na dłoni. Powództwo oddalono w całości. Poniżej wyrok w prezentowanej dziś sprawie.

Więcej wygranych spraw z powództwa Alektum Capital znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=alektum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Alektum Capital przegrywa proces

Alektum Capital przegrywa proces