Wygrana z Ultimo

Wygrana z Ultimo i kolejny zlikwidowany dług na 7.228,00 zł. Bez wątpienia, gdyby nie fakt, że pozwany przez wierzyciela wtórnego otrzymał od nas prawidłowe rady, musiałby zapłacić dużo więcej i pewnie skończyłoby się komornikiem. Dlatego nie zapominajmy o tym, że sam fakt wydania przez sąd nakazu zapłaty, jeszcze o niczym nie przesądza. Pan Igor tak jak i inni pozwani, przekonał się, że specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu umożliwia wychodzenie z długów. Reasumując, oddalenie w całości przez sąd powództwa Ultimo Portfolio Investment, sprawiło, że zadłużenie pozwanego zmniejszyło się o dużą kwotę. Skończyła się windykacja, związana z tym długiem. Oczywiście także wizja egzekucji komorniczej odeszła w niepamięć.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.228,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiemy, jak wielkie znaczenie ma pomoc prawna

Pamiętajcie, że żeby wygrać w sądzie sprawę, nie wystarczy się naczytać na forach internetowych o podobnych sprawach, czy o zarzutach, który były podnoszone, przez tego, czy innego mecenasa, w tej czy innej sprawie. Żeby wygrać z pełnomocnikiem powoda (najczęściej profesjonalnym z wykształceniem prawniczym), trzeba mieć coś więcej w głowie i najlepiej wiedzę wyniesioną z sali rozpraw. Zachęcamy więc, żeby każdy pozwany z odebranymi z sądu dokumentami udał się od razu do kancelarii prawnej, najlepiej takiej, która zna się na oddłużaniu i broni dłużników. Jest ich kilka w Polsce.

Wygrana z Ultimo Portfolio Investment

Pozwany wdał się w spór w sądzie z Ultimo. Było jasne, że ma duże szanse na wygraną bo powództwo było słabo udokumentowane, a przedstawione dokumenty nie były nawet poświadczone przez profesjonalnego pełnomocnika powoda. W tej sytuacji należało zrobić rzecz oczywistą, czyli zakwestionować podstawę i wysokość roszczenia, na pewno też legitymację czynną po stronie powoda. Efekt? Powództwo oddalone w całości!

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z Ultimo

Wygrana z Ultimo