Pozabankowe pożyczki i praktyki firm pożyczkowych

Pozabankowe pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe są zmorą naszych czasów. W związku z tym, opierając się na naszym doświadczeniu w oddłużaniu, możemy stwierdzić, że często pożyczkodawcy, obciążają konsumentów wysokimi kosztami. Gdyby pozwana przez Profi Credit nie broniła się przed roszczeniem musiałaby zapłacić, aż 7.900,64 zł. A jest to kwota bez dodatkowych kosztów, które poniosłaby w przypadku poddania sprawy walkowerem. Na całe szczęście sąd stanął po stronie pozwanej i oddalił powództwo Profi Credit w całości. Poniżej prezentujemy wyrok w tej sprawie.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.900,64 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pozabankowe pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe

Nieustannie podkreślamy, że z chwilą pojawienia się kłopotów finansowych (długów), powinniście Państwo szukać pomocy prawnej. Oczywiście mamy na myśli kancelarie, które specjalizują się w oddłużaniu. Bowiem tylko eksperci w tej dziedzinie, będą umieli skutecznie pomóc. Pozabankowe pożyczki i praktyki stosowane przez te podmioty, często godzą w zbiorowe interesy konsumentów. Ponieważ nie każdy mecenas musi mieć pojęcie o tych praktykach, dlatego szukajcie pomocy tylko u ekspertów w oddłużaniu. Z pewnością nie zlecajcie swojej sprawy o długi pierwszej z brzegu kancelarii. Zachowajcie tutaj rozwagę, a unikniecie niepotrzebnych rozczarować. Niewątpliwie ryzyko procesowe jest niewspółmiernie mniejsze, kiedy Państwa sprawami zajmą się mecenasi mający wiedzę i doświadczenie w oddłużaniu.

Wygrana z Profi Credit

Pozwana nie złożyła broni. Uznała, że warto się bronić, a po rozmowie z naszymi specjalistami dokładnie zrozumiała, że naliczone koszty pożyczki można skutecznie podważyć w sądzie. I to się stało, roszczenie a w zasadzie powództwo Profi Credit zostało oddalone w całości. Poniżej prezentujemy wyrok w tej sprawie i jak zawsze zachęcamy do śledzenia naszego Portalu Dłużnika! Każdego dnia publikujemy kolejne wygrane!

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozabankowe pożyczki

Pozabankowe pożyczki