Nakaz zapłaty od IFA Designated Activity Company

Nakaz zapłaty od IFA Designated Company był pierwszym krokiem do wygrania sprawy. A jak to się stało? Chociaż nakaz zobowiązywał Pana Ireneusza do zapłaty dochodzonego długu, ten nie poddał się bez walki. Najpierw zlecił analizę dokumentów, a później podjął rękawicę i wdał się w spór. Jak widać na załączonym niżej wyroku, skutecznie podniesione zarzuty wystarczyły sędziemu, aby wydał wyrok oddalający w całości powództwo IFA Designated Activity Company. Poniżej ten wyrok, a my jak zwykle serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony Portal Dłużnika!

Powód: IFA Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 2.495,33 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprzeciw od nakazu zapłaty, pozwala na przedstawienie swojego stanowiska w sprawie

Proszę Państwa zapamiętajcie, że są dokumenty wydawane przez sądy, od których możecie się odwołać. Niewątpliwie sprzeciw od nakazu zapłaty jest właśnie takim orzeczeniem, które nie musi oznaczać końca sporu. W związku z tym, wnoście sprzeciwy, kiedy sąd doręcza Wam ten dokument. Załóżmy, że takowy otrzymacie z E-sądu, wówczas możecie sami odpowiednio zareagować. Podajemy link jak prawidłowo wnieść taki sprzeciw: https://portal-dluznika.pl/2020/06/24/sprzeciw-od-nakazu-zaplaty-wydanego-w-epu/. Ze względu na to, że kiedy taki nakaz doręcza sąd rejonowy, sytuacja zmienia się diametralnie. Zalecamy wówczas skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej. W przeciwieństwie do tego z EPU, tutaj mamy już inne zasady. Bez wątpienia nie wystarczy kilka słów, jak w tym wcześniejszym. Wymogi proceduralne są bardzie sformalizowane. Dlatego, aby uniknąć błędów, zalecamy profesjonalną pomoc prawną.

Nakaz zapłaty od IFA Designated Activity nie posłuży jako tytuł wykonawczy

Znów to pozwany wygrywa w sądzie, a nie firma pożyczkowa, czy podmiot wtórny. Nakaz zapłaty od IFA Designated Activity Company nie stanie się prawomocny, a sprawa długu została raz na zawsze rozwiązana. Pan Ireneusz wygrał tę sprawę w całości.

Więcej wygranych z IFA znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ifa&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty od IFA

Nakaz zapłaty od IFA