Obrona w sprawie z Heimondo

Dziś obrona w sprawie z Heimondo, gdzie przedmiotem sporu był pozwany dług w wysokości 3.133,28 zł. Chociaż Pan Klaudiusz jest już zaprawiony w bojach, jednak z chwilą odebrania przesyłki z sądu, nie mógł opanować emocji. W związku z tym, od razu skontaktował się z Portal Dłużnika, aby pozyskać wiarygodne informacje. Otrzymał polecenie, aby jak najszybciej przesłał e-mailem skany dokumentów, które właśnie otrzymał, jak i też potwierdzenia wpłat, dokonywanych na pozwaną pożyczkę. W rezultacie jeszcze tego samego dnia, mieliśmy wszystko, co było potrzebne. Ustaliliśmy dalsze kroki, pouczyliśmy pozwanego co należy zrobić i tak też się stało. Pozwany wniósł sprzeciw, wdał się w spór i jak widać wygrał sprawę. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Powód: Heimondo Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.133.28 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie sięgaj bezrefleksyjnie po pożyczki pozabankowe

Nieustannie przestrzegamy przed ryzykiem, które wiąże się z korzystaniem z szybkich pożyczek przez Internet. Z pewnością bezrefleksyjnie pożyczanie, nie może się dobrze skończyć. Mamy tego przykłady każdego dnia, kiedy nowe osoby zostają naszymi Klientami. W rezultacie liczba zadłużonych Polaków nieustannie rośnie. Jednocześnie cieszymy się chociaż z tego, że wielu z nich broni się przed pozwami o zapłatę. Bez wątpienia robią to we właściwy sposób, korzystając z specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, której udzielają im między innymi eksperci z Portalu Dłużnika.

Obrona w sprawie z Heimondo

Kiedy Pan Klaudiusz zwrócił się do nas po pomoc prawną w oddłużaniu, wiedzieliśmy, że liczy na nasz profesjonalizm. Poprzednio z sukcesami reprezentowaliśmy go w innych sporach, dlatego i w tej, chcieliśmy zadziałać na jego korzyść. W związku z tym bronimy w sprawie z Heimondo i wygrywamy proces. Nasz Klient ma za sobą kolejne oddłużanie procesowe, zakończone oddaleniem powództwa w całości.

Więcej wygranych spraw z Heimondo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=heimondo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona w sprawie z Heimondo

Obrona w sprawie z Heimondo