Chcesz uniknąć komornika? Broń się!

Kiedy zostałeś pozwany i chcesz uniknąć komornika, nie rozdzieraj szat, tylko koniecznie pędź do kancelarii prawnej, która pomaga osobom zadłużonym. Pan Karol pozwany przez spółkę Pod Zabezpieczenie o zapłatę 2.540,00 zł, był w tak trudnej sytuacji finansowej, że zapłata takiego długu była poza jego zasięgiem. Ale wiedział, że musi się bronić, bo inaczej będzie komornik i niestety dużo większe problemy oraz jeszcze większe koszty. Musiał temu przeciwdziałać i nie można powiedzieć, zrobił to doskonale. Poniżej wyrok oddalający powództwo Pod Zabezpieczenie w całości.

Powód: Pod Zabezpieczenie Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.540,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Chcesz uniknąć komornika? Poszukaj specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu

Wizja egzekucji komorniczej jest tą, która spędza sen z powiek zadłużonym. Wcale nas to nie dziwi, że tak bardzo się jej boją, bo przecież nawet w procesie windykacyjnym nieustannie są tym straszeni, Ci bardziej świadomi wiedzą także, że wiążą się z nią konsekwencje w postaci wielu niedogodności. Zajęcie konta bankowego, zajęcie wypłaty, zajęcie ruchomości lub nieruchomości. Także nie jest obojętne to, że pracodawca dowie się, że jego pracownik ma długi i nigdy nie wiemy, jak zostanie to przyjęte. Wstyd, niemożność gospodarowania zarobionymi przez siebie pieniędzmi, powoduje, że osoba w stosunku, do której prowadzone są tego typu działania, podlega jeszcze większej presji. Dlatego jeżeli chcesz unikną komornika, musisz się bronić przed wydawanymi przez sądy nakazami zapłaty. Ale tutaj też musisz działać rozważnie i zwracać się po pomoc prawną do mecenasów, którzy znają się na oddłużaniu, aby nie wpaść z deszczu pod rynnę.

Sprawa z Pod Zabezpieczenie

Kolejny zadłużony wygrał proces. Tym razem powódką była Spółka Pod Zabezpieczenie. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Więcej wygranych spraw z parabankami i funduszami sekurytyzacyjnymi znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/category/firmy-windykacyjne-fundusze-nsfiz/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Chcesz uniknąć komornika

Chcesz uniknąć komornika