Sprawy w sądzie z Prokura

Profesjonalni pełnomocnicy do swoich obowiązków powinni zawsze podchodzić z należytą uwagą i profesjonalizmem. Nie ma więc znaczenia, czy powodem jest jakaś mała firma pożyczkowa, czy jeden z większych funduszy sekurytyzacyjnych działających na całym świecie. Jedno jest jednak pewne, że sprawy w sądzie z Prokura, w których zostały wydane wyroki oddalające całe powództwa wierzyciela wtórnego, znacząco wpłynęły na zmniejszenie zadłużeń pozwanych. Sporne kwoty stanowiły odpowiednio 8.584,45 zł i 7.845,45 zł, czyli nie należały do tych drobnych. Tym bardziej cieszą nas kolejne sukcesy dłużników i jak zwykle gorąco zachęcamy do brony przed roszczeniami podmiotów wtórnych.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 8.584,45 zł, 7.845,32 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Czy przedawniony dług może zostać pozwany?

Ci, którzy liczą na to, że wierzyciel podda się bez walki, są w błędzie. Nikt nie chce rozstawać się z pieniędzmi, które uważa za swoje. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że dług nie zostanie pozwany w odpowiednim czasie i ulegnie przedawnieniu. Ale tak naprawdę, nie są to, aż tak częste przypadki. I pamiętajmy, że przedawniony dług nadal istnieje. Obecnie sąd powinien z urzędu zbadać, czy taka sytuacja nie ma miejsca. Jednak nauczeni doświadczeniem wiemy, że lepiej samemu tego przypilnować, aby w razie wytoczenia powództwa, podnieść właśnie ten zarzut. W miarę spokojnie mogą spać Ci, którzy są aktywni i bronią się ze specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. To oni są na wygranej pozycji, ponieważ wiele spraw upada w sądach w całości. Także dużo powództw jest ograniczanych i płacą tylko to, co byli rzeczywiście dłużni.

Sprawy w sądzie z Prokura

Prezentowane poniż wyroki to sukcesem zakończone sprawy w sądzie z Prokura. Wart podkreślić, że gdyby pozwani nie podjęli obrony przed roszczeniami obie sprawy pewnie szybko trafiłyby do komorników. Dobrze, że ten czarny scenariusz nie będzie miał miejsca.

Więcej wygranych spraw z Prokura NSFIZ znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawy w sądzie z Prokura

Sprawy w sądzie z Prokura

Sprawy w sądzie z Prokura

Sprawy w sądzie z Prokura