Pozwy Santander Bank Polska o zapłatę 47.564,18 zł

Jak to jest z tymi pozwami o zapłatę? Dlaczego tak wiele spraw zostaje oddalanych przez sądy, tak jak w tych prezentowanych dzisiaj. Pozwy Santander Bank Polska o zapłatę 24.425,89 zł i 23.138,29 zł i nie jest w stanie obronić swoich stanowisk, co do zasadności podniesionych roszczeń. Tak właśnie często się dzieje, gdy pozwani przyjmą aktywną postawę i zawalczą o swoje lepsze jutro. Jak widać po rozstrzygnięciach, które zapadły w prezentowanych dzisiaj sporach, nawet wysokie powództwa banku, mogą upaść w całości. Wszystko zależy od pozwu i załączników, które zostały złożone do sądu. 

Powód: Santander Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 24.425,89 zł, 23.138,29 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Sukces w oddłużaniu zagwarantuje specjalistyczna pomoc prawna

Nie zamierzamy zaprzestać podkreślania, jak wielkie znaczenie w procesie oddłużania, ma specjalistyczna pomoc prawna. Może komuś wydać się to nudne, że tak często o tym przypominamy, ale my wiemy, że trzeba nieustannie o tym przypominać. Zadłużeni muszą wiedzieć, że tylko eksperci w oddłużaniu zagwarantują im sukces w wychodzeniu z długów. Zbyt często trafiają do nas Klienci z ogromnym bałaganem i zawalonymi sprawami, abyśmy mogli pozwolić sobie na odpuszczenie tej kwestii. Chcemy, aby dłużnicy byli świadomi swoich praw jak i tego, w których kancelariach powinni szukać pomoc w oddłużaniu. Na pewno jest ich kilka w Polsce.

Pozwy Santander Bak Polska upadają w sądach

Gdyby nie aktywna postawa samych pozwanych zapewne pozwy Santander Bank Poska skończyłyby się egzekucjami komorniczymi. A tak pozwani mogą spać spokojnie, że ich sprawy są pod kontrolą i nie trafią do egzekucji. Warto też pamiętać, że sprawy z bankami nie należą do najłatwiejszych i zdecydowanie polecamy skorzystanie z pomocy profesjonalnych pełnomocników.

Więcej wygranych spraw z Santander Bank Polska znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=santander&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy Santander Bank

Pozwy Santander Bank

Pozwy Santander Bank

Pozwy Santander Bank