Ugoda z mBankiem po przegapionych nakazach zapłaty

Wypowiedziane przez mBank dwie umowy kredytowe, pomimo, że do spłaty pozostało w sumie nie tak dużo, bo  2.697,33 zł i 1.509,99 zł, mogły jednak w sytuacji, finansowej, w której znajdował się Pan Jacek, nieźle narozrabiać. Mężczyzna wpadł w długi i naprawdę wysokość dotychczasowych rat ustanowionych na kredytach, była zupełnie poza jego zasięgiem. Dlatego podjęliśmy się w jego umieniu negocjacji z mBankiem, których celem była restrukturyzacja obu zobowiązań i obniżenie comiesięcznych płatności. Chcemy Państwu przekazać informację, że nasze starania zakończyły się sukcesem. Wynegocjowaliśmy korzystne dla naszego Klienta porozumienie. Ugoda z mBankiem pozwoli mu na spłatę kredytów na warunkach, nie rujnujących jego budżetu. Raty po 200 zł i 100 zł są w takiej wysokości, która pozwoli mu na regularną spłatę, dzięki czemu zobowiązania nie zostaną pozwane.

Wierzyciel: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.697,33 zł, 1.509,99 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Podpisanie ugody i restrukturyzacja umów kredytowych, pozwalająca zadłużonemu na ratalną spłatę dwóch kredytów na dogodnych warunkach

Ugoda też jest formą oddłużania

Niejednokrotnie bywa, że jedynie podjęcie negocjacji z wierzycielem jest jedynym wyjściem z kryzysowej sytuacji. Nie można zapominać, że także jest to jedna z form oddłużania, ponieważ podpisanie korzystnej ugody, daje gwarancję zadłużonemu, że nie będzie ona pozwana i sąd nie wyda wyroku zasądzającego, który w razie nie spełnienia jego zapisów, spowoduje, że dług trafi do komornika. A to wszystko także wiąże się z dodatkowymi kosztami. Negocjując dla naszych Klientów ugody, chronimy ich przed tym wszystkim i przy zmienionych warunkach spłaty, mogą oni na spokojnie regulować zaciągnięte zobowiązania.

Ugoda z mBankiem

Dzięki podjętym rozmowom negocjacyjnym, wypowiedziane przez mBank kredyty, nie zostaną pozwane. Klient naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, może już nie bać się sądu i komornika, tylko skupić się na terminowej spłacie obu zobowiązań. Wynegocjowana przez mecenasów ugoda, jest dla niego bardzo korzystna, a właściwie w 100% spełnia jego oczekiwania. Nasz Klient podpisuje ugodę z mBankiem i może już spać spokojnie.

Więcej udanych negocjacji znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/negocjacje-z-wierzycielami/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ugoda z mBankiem

Ugoda z mBankiem