Odzyskujemy procesowo pieniądze od Ducatos

Pan Marek nie miał pojęcia, że firma pożyczkowa, w której spłacił udzielone finansowanie, jest mu winna pieniądze. To nasi mecenasi mając pełne zestawienie wszystkich pożyczek, które zaciągał nasz Klient, domyślali się, że właśnie tutaj mogą znajdować się pieniądze do odzyskania. Poprosiliśmy o dostarczenie brakujących dokumentów i po ich analizie, doszliśmy do wniosku, że możemy śmiało przystąpić do działania. Najpierw wdrożyliśmy etap polubowny, a potem, kiedy ten nie przyniósł oczekiwanych efektów, rozpoczęliśmy procesowe odzyskiwanie należności. Wdaliśmy się w spór z Ducatos (strona kuki.pl) i sędzia wydał nakaz zapłaty, do którego sprzeciw wniosła pozwana poprzez nas spółka. Ale jak widać, opór był daremny. Odzyskujemy procesowo pieniądze od Ducatos i mamy potwierdzenie zasadności naszego powództwa w postaci wyroku nakazującego zwrot 1.330,00 zł.    

Pozwany: Ducatos Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.330,00 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyrok sądu nakazujący Ducatos zwrot w wysokości 1.330,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami z opóźnienie i kosztami procesu

Nie wiesz czy dawny pożyczkodawca jest Ci winien pieniądze?

Wielu Klientów różnych podmiotów finansowych nie wie, że dawny wierzyciel jest mu winien pieniądze. Doskonale rozumiemy taką sytuację, ponieważ nie każdy musi posiadać wiedzę, jakie opłaty są należne, a jakie nienależne pożyczkodawcom. I nie ma, co tutaj siebie obwiniać, gdyż trzeba bardzo dobrze orientować się w tych wszystkich zawiłościach i posiadać odpowiednie wykształcenie, wiedze i umiejętności, aby nie popełnić błędu, dochodząc zapłaty czegoś, co się nam nie należy. Dlatego, jeżeli posiadasz zamknięte zobowiązania finansowe i nie wiesz, czy dawny wierzyciel jest Ci winien pieniądze, mamy dla Ciebie radę. Umów się telefonicznie lub w inny dogodny dla Ciebie sposób na konsultację prawną w naszej kancelarii oddłużeniowej, a otrzymasz konkretną i wyczerpującą odpowiedź.

Odzyskujemy procesowo pieniądze

Odzyskujemy procesowo pieniądze od Ducatos, które Klient naszej kancelarii oddłużeniowej nienależnie wpłacił.  Ten odzysk zakończył się bardzo szybko jak na możliwości naszego sądownictwa. Praktycznie w dwa miesiące sprawa zakończyła się wyrokiem zasądzającym zwrot od Ducatos.

Więcej wygranych spraw odzyskowych znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyskujemy procesowo pieniądze