Czy pozwy Eques Creditum były zasadne?

Pozwy w sprawach o zapłatę 5.797,00 zł, 2.289,00 zł i 1.837,56 zł z powództwa Eques Creditum, wcale w tak oczywisty sposób nie wskazywały na to, że wniesione powództwa są niezasadne. Analiza dokumentów naprawdę zajęła naszym mecenasom sporo czasu i musieli nieźle się nagimnastykować, aby ustalić właściwy plan oddłużania, do każdej z prezentowanych dzisiaj spraw. Czy pozwy od Eques Creditum były zasadne? My po wielu godzinach ślęczenia nad dokumentami, uznaliśmy, że nie są i na potwierdzenie naszego stanowiska, podnieśliśmy odpowiednie zarzuty. Sądy wydały wyroki, oddalające w całości powództwa Eques Creditum.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 5.797,00 zł, 2.289,00 zł, 1.837,56 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Analiza dokumentów w sprawie o zapłatę, nie jest prosta i nie każdy umie to zrobić profesjonalnie

Jeżeli myślisz, że analiza pozwu i załączników, gdy takowe są dołączone, jest taka prosta, to spróbuj to zrobić sam i na tej podstawie wnieść zarzuty, a zobaczysz, jaki zostanie wydany wyrok w Twojej sprawie. Oczywiście piszemy to przekornie, ponieważ nigdy nikogo nie zachęcamy do tego, aby bronił się sam przed pozwami o zapłatę. Ale kiedy czasami docierają do nas sygnały, że co oni takiego wielkiego zrobili i jeszcze zapadł wyrok, gdzie nie oddalono powództwo w całości, a ograniczono, to naprawdę robi nam się bardzo przykro, Łatwo jest wydawać opinie na temat czyjeś pracy, kiedy zupełnie nie ma się pojęcia, na czym ona polega i jak wiele czasu trzeba poświęcić, aby najpierw właściwie przeanalizować dokumenty, a potem przygotować pisma procesowe kierowane do sądu. Pamiętaj, że analiza dokumentów w sprawie o zapłatę nie jest prosta i nawet nie każdy mecenas, umie to zrobić profesjonalnie.

Czy pozwy Eques Creditum były zasadne?

To czy pozwy od Eques Creditum były zasadne, mogliśmy ocenić dopiero wówczas, kiedy przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne dokumenty. Wnieśliśmy zarzuty, wskazujące, że tak nie jest i wygraliśmy kolejne sprawy.

Więcej wygranych z Eques Creditum znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=eques+creditum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Czy pozwy Eques Creditum

Czy pozwy Eques Creditum

Czy pozwy Eques Creditum

Telewizja Oddłużeniowa

x