Pozew o zapłatę od Bacca

Pozew o zapłatę od Bacca został wniesiony do sądu rok temu. Pozywający dochodził nim zapłaty 5.335,66 zł. Dochodzony procesowo dług, został poddany analizie, którą przeprowadzili mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej po tym, jak Pan Eryk przekazał nam tę sprawę. Oczywiście zanim nie zapoznaliśmy się z dokumentami, nie mogliśmy powiedzieć pozwanemu, czy roszczenie jest zasadne i jakie będą szanse na jego oddalenie. Ale kiedy zajęliśmy się tym powództwem, wprawne oko naszego mecenasa, od razu wychwyciło wiele nieprawidłowości i niepotwierdzonych przez powoda twierdzeń. Wnosząc sprzeciw, doskonale wiedział, jakie ma podnieść zarzuty, aby obnażyć wszystkie niedociągnięcia. Pozew o zapłatę od Bacca nie zasługiwał na uwzględnienie. Sąd oddalił w całości powództwo pozywającego.  

Powód: Bacca Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.335,66 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Obrona w sądzie przed pozwami o zapłatę 

Pozew o zapłatę wnosi do sądu strona, która stoi na stanowisku, że pozwany posiada wobec niej dług. Wskazuje w nim jego wysokość i oczywiście powinna przedstawić wiele dowodów, między innymi te potwierdzające jego powstanie. Jednak jak pokazuje nasze doświadczenie w oddłużaniu, bywa z tym różnie. Często dochodzone długi nie są właściwie wykazane, co daje pozwanemu możliwość obrony w sądzie przed pozwem o zapłatę. Ale w tym miejscu należy pamiętać, że nie wszyscy znają się na oddłużaniu i analizując doręczony przez sąd pozew, nie będą wiedzieli, jakie informacje powinien zawierać. Dlatego zawsze stoimy na stanowisku, że tego typu sprawami i analizą dokumentów w sprawach o zapłatę, powinni zajmować się tylko mecenasi, którzy specjalizują się w oddłużaniu. Obrona w sądzie przed pozwami o zapłatę jest tym, czym zajmujemy się na co dzień.

Pozew o zapłatę od Bacca Sp. z o.o. zostaje oddalony przez sąd

Bronimy Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej w sądzie i skutecznie wykazujemy, że pozew o zapłatę od Bacca nie zasługuje na uwzględnienie.  Podniesione powództwo zostaje oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew o zapłatę od Bacca