Pożyczka ratalna w Yolo trafia na wokandę     

Pożyczka ratalna zaciągnięta w Yolo, miała spełnić marzenie Pani Oliwii o egzotycznych wakacjach. Długo nosiła się z tą myślą, ale ciągle nie była w stanie odłożyć pieniędzy. I jak to się potocznie mówi, na spontanie podjęła brzemienną w skutkach decyzję. Co prawda wyjazd był wspaniały, ale wspomnienie o nim zupełnie zatarły kłopoty ze spłatą i finalnie sprawą, która trafiła na wokandę. Szczęście w tym, że kobieta nie zaczęła, zaciągać nowych pożyczek, unikając w ten sposób spirali zadłużenia, a ponadto od razu po odebraniu nakazu zapłaty, gdzie pozwany dług wynosił 5.996,95 zł, nawiązała współpracę z naszymi specjalistami w oddłużaniu. Tak szybka reakcja pozwoliła na to, że mogliśmy podjąć odpowiednie działania oddłużeniowe. Podnieśliśmy zarzuty wskazujące na niezasadność dochodzonego roszczenia. Sąd je uwzględnił i oddalił w całości powództwo Yolo.   

Powód: Yolo S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.996,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka ratalna czy zawsze jest łatwiejsza do spłaty?

Wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej uważało, że decydując się na pożyczkę ratalną, będą mogli bez żadnych zawirowań ją spłacić. Jednak decydując się na takie finansowanie, zapomnieli uwzględnić w swoim budżecie wysokość comiesięcznego dodatkowego zobowiązania. I to jest podstawowy błąd, który popełniają konsumenci, podejmując decyzję czy o pożyczce ratalnej, czy zakupie jakiegoś towaru, także w takiej formie spłaty. Jeżeli wiemy, że nasze dochody nie zwiększą się, a już teraz ledwo dajemy radę od jednej wypłaty do drugiej, w żadnym wypadku nie powinniśmy obciążać się dodatkowymi opłatami. Robiąc coś takiego, sami wydajemy na siebie wyrok, którego sentencję będą stanowiły słowa: „długi” i „niewypłacalność”. A przecież nikt z nas nie chce znaleźć się w tragicznej sytuacji finansowej, dlatego bardzo rozważnie powinniśmy podchodzić do każdej dostępnej formy kredytowania.

Pożyczka ratalna w Yolo

Pożyczka ratalna w Yolo trafia na wokandę, a mecenasi z Portalu Dłużnika reprezentują przed sądem Panią Oliwie. Działają skutecznie i wygrywają proces.

Więcej wygranych spraw z Yolo znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=yolo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka ratalna w Yolo