Sprawy z powództwa Mikrokasa

Prezentowane dzisiaj sprawy z powództwa Mikrokasa, nie należały do łatwych. Kiedy dokonaliśmy analizy dokumentów, wiedzieliśmy, że nie będą to proste procesowo spory. Dochodzone długi zostały dobrze wykazana, a twierdzenia powoda uargumentowane. Jednak, kiedy wszystko podliczyliśmy, uznaliśmy, że jesteśmy w stanie powalczyć o oddalenie kosztów udzielonych pożyczek, które w naszej ocenie były bardzo zawyżone. Poszliśmy tą drogą. Mikrokasa broniła się zacięcie i w sądach rejonowych uzyskała nawet wyroki zasądzające całe powództwa. Nie zgodziliśmy się z tymi stanowiskami i zaskarżyliśmy wydane orzeczenia. Nasze apelacje przyniosły zamierzony skutek, w postaci oddalenia nienależnych powodowi opłat. Sądy II instancji zmniejszają powództwa Mikrokasa z 15.514,58 zł do 8.888,68 zł.

Powód: Mikrokasa S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.331,73 zł, 6.182,85 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Dopłata 5.935,83 zł i 2.952,85 zł, uwzględnienie apelacji w pozostałym zakresie, zmniejszenie kosztów procesu za I instancję, koszty procesu za II instancję po stronie Mikrokasa

Nie można wygrać w sądach wszystkich sporów o zapłatę długów

Wiemy, że każdy Klient naszej kancelarii oddłużeniowej chciałby, aby sądy oddalały wszystkie powództwa o zapłatę długów. Jednak my stawiamy sprawy jasno i mówimy otwarcie, że nie można wygrać wszystkich sporów. Owszem, jeżeli dokumenty w sprawach dostarczą nam bezsprzecznych argumentów, to wygramy, co tylko będzie możliwe. Ale niestety jeszcze nie spotkaliśmy się z taką sytuacją, aby w przypadku spirali zadłużenia, każdy z pozywających popełniał błędy. Dlatego podejmując decyzję o oddłużaniu, należy liczyć się z dobrymi jak i z tymi gorszymi informacjami. Ale ogólny bilans na pewno będzie korzystny dla naszego Klienta.

Sprawy z powództwa Mikrokasa

Za nami dwie bardzo trudne sprawy z powództwa Mikrokasa, które zakończyły się w sądach II instancji, po wniesionych przez pełnomocników Klientów apelacjach. Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, walczyli o oddalenie nienależnych powodowi kosztów, związanych z udzielonymi pożyczkami. Sądy II instancji zmniejszają powództwa Mikrokasa o 6.625,90 zł, jak i też koszty procesów w I instancji.

Więcej wygranych spraw z Mikrokasa znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=mikrokasa&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawy z powództwa Mikrokasa

Sprawy z powództwa Mikrokasa

Sprawy z powództwa Mikrokasa