• Home
  • Aktualności
  • Pozew o zapłatę Centrum Rozwiązań Kredytowych trafił sądu

Pozew o zapłatę Centrum Rozwiązań Kredytowych trafił sądu

Kiedy Pani Emilia zwróciła się do naszej kancelarii po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, była na tym etapie, że tak naprawdę nie wierzyła, na powrót do życia sprzed długów. A te dosłownie przygniotły ją z ogromną siłą, a windykacja pozostawiła grubą rysę na jej psychice. Jednak wyraźnie widzimy, że teraz po roku oddłużania, wszystko zmieniło się na lepsze. Nastawienie naszej Klientki jest zupełnie inne, ponieważ widzi jak sukcesywnie zmniejszamy jej zadłużenie. A po tym jak Centrum Rozwiązań Kredytowych wniosło pozew do sądu, nasi mecenasi ponownie wystąpili, jako jej pełnomocnicy. Reprezentowali pozwaną w tym sporze i wygrali dla Pani Emilii kolejną sprawę. Kolejny już raz, oddłużyliśmy procesowo naszą Klientkę, tym razem o 2.242,68 zł, bo zapłaty takiej kwoty, dochodziło Centrum Rozwiązań Kredytowych.  

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.242,68 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczanie pieniędzy w instytucjach pozabankowych jest błędem

Opamiętanie i refleksja nad tym, że pożyczanie pieniędzy w instytucjach pozabankowych było błędem, w przeważającej większości dociera do Klientów tym podmiotów, zdecydowanie za późno. Zazwyczaj są już tak bardzo zadłużeni, że sami nie wiedzą, co mogliby teraz zrobić, aby jakoś naprawić to, co się stało. Wielu nadal miota się miedzy kolejnymi pożyczkodawcami, nie widząc innego rozwiązania, skazując się tym samym, na powiększanie długu i w konsekwencji sądy oraz egzekucje komornicze. A przecież jest prosty sposób, aby zapanować nawet nad bardzo dużym zadłużeniem. Jest to zwrócenie się po pomoc prawną, ale tylko do mecenasów, którzy działają w kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu, takiej jak nasz Portal Dłużnika. Tysiące naszych Klientów wróciło do normalnego życia, wolnego od długów.

Pozew o zapłatę Centrum Rozwiązań Kredytowych

Centrum Rozwiązań Kredytowych wnosi pozew o zapłatę 2.242,68 zł i przegrywa w sądzie proces. Spotkanie z mecenasami Portalu Dłużnika, którzy w tym sporze reprezentowali Panią Emilię, zakończyło się pomyślnie dla naszej Klientki.

Więcej wygranych z Centrum Rozwiązań Kredytowych znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=centrum+rozwi%C4%85za%C5%84+kredytowych&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew o zapłatę Centrum Rozwiązań Kredytowych

Telewizja Oddłużeniowa

x