Zawyżone koszty pożyczki w Yes Finance

Aby uniknąć płacenia zawyżonych kosztów zaciągniętej już pożyczki, nie ma innego wyjścia jak, czekanie na sąd i przedstawienie tam swojego stanowiska. Tak właśnie było w przypadku finansowania udzielonego Panu Jarkowi przez Yes Finance, które polegało na otwarciu tzw. odnawialnej linii pożyczkowej, która miała pomóc w załataniu dziury w domowym budżecie. Nasz Klient dowiedział się od mecenasa, że został obciążony wysokimi opłatami, które znacząco podniosły koszty pożyczki. Zgodnie z naszą radą, zaprzestał dalszych wpłat i czekaliśmy, aż sprawa trafi do sądu. I w końcu stało się, Sąd doręczył mu pozew wraz z nakazem zapłaty na kwotę 5.116,78 zł. Od tej chwili mogliśmy już zacząć działać i jeden z naszych mecenasów, występujący w tej sprawie jako pełnomocnik pozwanego, przystąpił do jego obrony. Wykazał, że dochodzona kwota nie jest należna Yes Finance. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Yes Finance S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.116,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zawyżone koszty pożyczek

Zawyżone koszty pożyczek udzielanych przez podmioty finansowe sektora pozabankowego, należą do tych, które znacząco utrudniają, a często wręcz uniemożliwiają konsumentom, wywiązywanie się z zawartych umów. To na nich dosłownie padają i często, chcąc wywiązać się z zaciągniętego zobowiązania, pakują się w kolejne pożyczki, wpadając w pętlę zadłużenia. Na szczęście na pętle zadłużenia jak i te nieszczęsne koszty pożyczek specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, mają swoje sposoby i są w stanie skutecznie pomóc, kiedy sprawa trafi do sądu.

Zawyżone koszty pożyczki w Yes Finance

Klient naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, wygrywa w sądzie spór o zapłatę z Yes Finance. Ta forma oddłużania była przez nas zaplanowana, ponieważ tylko w sądzie mogliśmy podważyć zawyżone koszty pożyczki, udzielonej Panu Jarkowi i sprawić, aby wydany wyrok, raz na zawsze zamknął tę sprawę. Wdaliśmy się w spór i sąd przyznał rację naszemu Klientowi. Zapadł wyrok oddalający powództwo Yes Finance.

Więcej wygranych z Yes Finance znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=yes+finance&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zawyżone koszty pożyczki w Yes Finance

Telewizja Oddłużeniowa

x