Pozwani przez Prokura wygrywają w sądach    

To jak zły BIK może jeszcze bardziej namieszać w trudnej sytuacji finansowej, przekonali się pozwani przez Prokura NSFIZ. Z powodu właśnie złej historii kredytowej, zaczęli sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pożyczkowe. Ich radość z otrzymanych pieniędzy nie trwała zbyt długo, a w zasadzie do chwili, kiedy nadszedł czas spłaty. Pieniądze nie rozmnożyły się, ale spowodowały jeszcze większe długi. W końcu pożyczkodawcy zbyli na drodze cesji ich zobowiązania do Prokura, która przystąpiła do procesowego odzyskania długów. Fundusz sekurytyzacyjny miał się o co bić, ponieważ dochodził zapłaty 10.007,84 zł, 8.817,84 zł i 6.708,30 zł. Jednak na drodze do sukcesu stanęli specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika i stanowczo zgasili zapędy pozywającego. Pozwani przez Prokura NSFIZ wygrywają w sądach, które oddalają w całości powództwa.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 10.007,84 zł, 8.817,84 zł, 6.708,30 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Masz zły BIK? Nie licz na kredyt w banku

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej zbiera nasze dane związane z kredytami, a także z tymi, które dostaliśmy podczas ratalnych zakupów. Także coraz więcej instytucji pozabankowych przekazuje tam informacje o udzielanych pożyczkach. Podmiot sprawdzający naszą historię kredytową, widzi jak na dłoni ile posiadamy spłaconych zobowiązań, jak i te aktualne. Także może prześledzić jak wywiązujemy się z płatności. I często opóźnienia w spłatach pogarszają naszą punktację, która ma wpływ na ewentualne udzielenie kolejnego finansowania. To na tym najczęściej padają starający się o kredyty w bankach. Zła historia w BIK, odbiera szanse na otrzymanie kredytu, ponieważ jako ci nierzetelni, stanowią dla banku zbyt duże ryzyko. I w tym momencie powinna konsumentowi zapalić się czerwoną lampka, że nie czas myśleć o nowych zobowiązaniach, tylko należy skupić się na spłacie posiadanych.

Pozwani przez Prokura wygrywają

Pozwani przez Prokura NSFIZ, dzięki naszej specjalistycznej pomocy w oddłużaniu, wygrywają w sądach z wierzycielem wtórnym i zmniejszają swoje zadłużenia o znaczące kwoty.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwani przez Prokura wygrywają

Pozwani przez Prokura wygrywają

Pozwani przez Prokura wygrywają

Telewizja Oddłużeniowa

x