• Home
  • Aktualności
  • Sądy stają po stronie zadłużonych i oddalają powództwa Ultimo

Sądy stają po stronie zadłużonych i oddalają powództwa Ultimo

Kiedy brakuje pod koniec miesiąca pieniędzy, nie rób tego, co pozwani przez Ultimo Portfolio Investment, którzy w takich sytuacjach sięgali po szybkie pożyczki przez Internet i skończyło się to dla nich naprawdę dużymi długami. Są inne sposoby, żeby sobie poradzić w takim kryzysie, bez pakowania się, w tak drogie pożyczanie. Ale wróćmy do prezentowanych dzisiaj spraw, w których pozywającym było Ultimo Portfolio Investment i dochodziło od Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika zapłaty 6.288,33 zł, 5.756,66 zł i 5.163,00 zł. Roszczenia wierzyciela wtórnego znaczące, ale naszym mecenasom specjalizującym się w oddłużaniu, żadna pozwana kwota niestraszna. W każdej ze spraw ustaliliśmy indywidualny plan oddłużania, który pomógł w podejmowaniu trafnych decyzji. I jak widać na wyrokach zamieszczonych poniżej, wygraliśmy te spory. Sądy stają po stronie zadłużonych.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.288,33 zł, 5.756,66 zł, 5.163,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Zanim klikniesz po pożyczkę, zastanów się, czy nie możesz zdobyć pieniędzy w inny sposób

Człowiek ma to do siebie, że potrafi przetrwać i poradzić sobie w najbardziej ekstremalnych i trudnych warunkach. To, co z pozoru wydawało się nie do przeskoczenia, w razie konieczności mobilizuje w nas tak ogromne pokłady pomysłowości i zaradności, że nawet czegoś takiego sami po sobie się nie spodziewaliśmy. Umiemy przystosować się do różnych sytuacji i także tych, kiedy brakuje nam pieniędzy. Widzimy to po Klientach naszej kancelarii Portal Dłużnika, jak Ci, którzy do tej pory szastali pieniędzmi, kiedy pod naszym okiem wchodzą w proces oddłużania, nagle zaczynają liczyć, analizować, znajdują dodatkową pracę i naprawdę radzą sobie całkiem dobrze z tymi pieniędzmi, które mają.

Sądy stają po stronie zadłużonych

Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej po tym jak wpadli w długi, nauczyli się zupełnie inaczej rozporządzać swoimi pieniędzmi. A my skutecznie bronimy ich w sprawach z Ultimo Portfolio Investment.

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sądy stają po stronie zadłużonych

Sądy stają po stronie zadłużonych

Sądy stają po stronie zadłużonych

Telewizja Oddłużeniowa

x