Sądy oddaliły powództwa Prokura NSFIZ

Ci z Państwa, którzy wpadli w długi i nie mogą poradzić sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, nie mogą liczyć na cud, który sprawi, że zadłużenie samo zniknie lub, że wierzyciel o nim zapomni. Owszem, czasami ma miejsce przedawnienie, które odbiera szansę na dochodzenie zapłaty w sądzie, ale najczęściej sprawy trafiają na wokandę w terminie. Zostajemy pozwani przez pożyczkodawcę, albo przez wierzyciela wtórnego, który kupił na drodze cesji naszą wierzytelność. Fundusz sekurytyzacyjny Prokura stał się takim wierzycielem wtórnym naszych Klientów i wniósł do sądów pozwy o zapłatę 4.252,06 zł, 4.120,44 zł i 2.920,14 zł. Ale w tych przypadkach pozwani byli w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ cała trójka od pewnego czasu jest pod opieką naszej kancelarii oddłużeniowej. Dlatego mogli z optymizmem czekać na zakończenie tych sporów. Sądy oddaliły w całości powództwa Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.252,06 zł, 4.120,44 zł, 2.920,14 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Wpadłeś w długi? Nie czekaj na cud, że sprawy same się rozwiążą

Pieniądze są maszyną napędzającą cały świat. Bez nich ciężko jest żyć na przyzwoitym poziomie i zapewne chcąc utrzymać jakąś pozycję, wielu konsumentów sięga po kredyty i pożyczki pozabankowe. Nie wszyscy korzystają z tego typu finansowania rozsądnie i dlatego tak wielu Polaków wpada w długi. W tym nieszczęściu dobrze, jeżeli podejmują decyzję, aby z nich wyjść i wspierają się specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Najgorzej, kiedy udają sami przed sobą, że wydarzy się cud i sprawy rozwiążą się same. A same to mogą zaprowadzić zadłużonego do komornika. Dlatego nie czekaj, tylko posiłkuj się specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu.

Sądy oddaliły powództwa Prokura NSFIZ

Pozwani przez Prokura byli realistami i wiedzieli, że tylko specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu mecenasów z Portalu Dłużnika, pozwoli im na obronę przez pozwami funduszu sekurytyzacyjnego. Dlatego zostali naszymi Klientami i wygrali w sądach z Prokura.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sądy oddaliły powództwa Prokura NSFIZ

Sądy oddaliły powództwa Prokura NSFIZ

Sądy oddaliły powództwa Prokura NSFIZ