Pozwy Svea Ekonomi Cyprus

Pozwy Svea Ekonomi Cyprus, które wraz z wydanymi nakazami zapłaty na kwoty 4.436,79 zł, 2.217,47 zł i 2.095,00 zł, zostały doręczone przez sądy, zaskoczyły pozwanych. Nie posiadali oni swoich kont ani w EPU, ani na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Dlatego w żaden sposób nie mogli kontrolować, czy wierzyciele wnieśli jakiekolwiek powództwa, Ale na szczęście pomimo tak nieprzyjemnych niespodzianek, nie stracili opanowania i postanowili się bronić. Oczywiście, że nie zrobili tego sami, bo mogłoby to skończyć się dla niech niekorzystnie, tylko zwrócili się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu do mecenasów z naszej kancelarii Portal Dłużnika. A nam nie trzeba dwa razy powtarzać, co w takich sytuacjach powinniśmy robić. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest ogromne i nie popełniamy błędów. Pozwy Svea Ekonomi Cyprus, zostały sądy oddalone w całości.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.436,79 zł, 2.217,47 zł, 2.095,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Po co mi konto w EPU i na portalu informacyjnym sądów powszechnych?

Zadłużeni szukający w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika pomocy prawnej, bardzo często są zaskakiwani nakazami zapłaty, pozwami, które doręczają im sądy. Wówczas, kiedy zostają naszymi Klientami od razu pytamy ich, czy mają swoje konta w EPU (elektroniczne postępowanie upominawcze) i na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Część odpowiada twierdząco, ale zdecydowanie liczniejsza grupa mówi, że nie posiada. Zalecamy założenie takich kont, ponieważ dzięki nim osoba mająca długi, może na bieżąco śledzić, co dzieje się w jej sprawach. Wówczas jest zorientowana, jakie kroki prawne podjął dany wierzyciel i może na spokojnie przygotować się chociażby na to, że niebawem dotrze do niej nakaz zapłaty. I właśnie po to są te konta, aby wiedzieć o postępach w swoich sprawach i uniknąć zaskoczenia.

Pozwy Svea Ekonomi Cyprus

Jak widać poniżej na wyrokach wydanych przez sądy, pozwy Svea Ekonomi Cyprus w całości nie zasługiwały na uwzględnienie.

Więcej wygranych spraw z Svea Ekonomi Cyprus znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=svea&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy Svea Ekonomi Cyprus

Pozwy Svea Ekonomi Cyprus

Pozwy Svea Ekonomi Cyprus