Pozwani przez Prokura NSFIZ wygrywają

Pozwani przez Prokura NSFIZ o zapłatę 16.399,24 zł, 10.699,45 zł i 7.896,47 zł wiedzą, że aby mogli wyjść z długów, muszą zmienić swoje dotychczasowe nawyki. Jest to ciężka i trudna praca nas sobą, ale zaowocuje ona także w przyszłości. Tym czasem, mecenasi z Portalu Dłużnika, podejmują się obrony naszych Klientów przed wysokimi roszczeniami Prokura. Jak widać na wyrokach poniżej, oddłużanie procesowe, zakończyliśmy wygranymi. W prezentowanych dzisiaj sprawach, sądy oddaliły w całości jakże znaczące powództwa Prokura.      

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 16.399,24 zł, 10.699,45 zł, 7.896,47 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Pamiętaj, że nie jesteśmy lekarstwem na wszystkie Twoje problemy

Każdego dnia setki osób borykających się z długami, szukają pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej. Ci, którzy zdecydują się na współpracę, otaczani są przez nas wszechstronną pomocą łącznie z tą, która pomaga im w odbudowywaniu finansów, poprzez odzyskiwanie przez naszych mecenasów pieniędzy, które zostały nienależnie wpłacone dawnym wierzycielom. Jednak nie jesteśmy lekarstwem na wszystkie Państwa kłopoty. W wychodzeniu z długów, Wy także musicie zmienić swoje dotychczasowe nawyki, które wpędziły Was w kłopoty. Tutaj możemy tylko radzić, ale sami musicie pracować nas sobą, aby przede wszystkim wyeliminować nawyk impulsywnego pożyczania i wydawania pieniędzy na zupełnie zbędne rzeczy. Dalej to oszczędzanie i nauczenie się gospodarowania posiadanymi pieniędzmi. Wiemy, że macie ich niewiele, ale uwierzcie, że wszystkie wyrzeczenia, na które się zdobędziecie, zaowocują nie tylko teraz, ale nauczą Was innego podejścia do pieniędzy. Zaczniecie go szanować i w przyszłości nie popełnicie błędów, które wpędziły Was w długi. Wydawanie pieniędzy z rozwagą jest kluczem do stabilizacji finansowej. Bez tego wszystkiego nasza praca oddłużeniowa nie będzie miała większego sensu, ponieważ bez wprowadzenia zmian w swoim życiu, prawdopodobnie ponownie wpadniecie w długi

Pozwani przez Prokura NSFIZ wygrywają

Wygrane z Prokura niesamowicie ucieszyły Klientów Portalu Dłużnika. Oddłużyliśmy ich procesowo na naprawdę znaczące kwoty. Dzięki nam nie muszą obawiać się egzekucji komorniczych.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwani przez Prokura NSFIZ

Pozwani przez Prokura NSFIZ

Pozwani przez Prokura NSFIZ

Pozwani przez Prokura NSFIZ