Wcześniejsza spłata w SKOK Stefczyka

Nie tylko sprawy procesowe zaprzątają głowy mecenasom z naszej kancelarii oddłużeniowej. Także staramy się pomagać naszym Klientom finansowo. A jak to robimy? Czy udzielmy im pożyczek? O nie, oddłużanie wiąże się przede wszystkim z całkowitym zaprzestaniem pożyczania, dlatego my robimy to w inny sposób. Odzyskujemy dla nich pieniądze, które są im należne, a dawni wierzyciele, ani myślą ich dobrowolnie oddać. Czasami, tak jak w przypadku prezentowanych dzisiaj spraw z Kasą Stefczyka, wystarczy dobrze uzasadnione wezwanie. Pamiętajcie, że wcześniejsza spłata w SKOK Stefczyka powinna zostać prawidłowo rozliczona i dziś takie przykłady, polubownie zamkniętych spraw.

Dłużnik: SKOK Stefczyka
Zadanie: Wezwanie o zwroty części prowizji po wcześniejszych spłatach pożyczek
Uzyskany efekt: SKOK Stefczyka zwraca naszym Klientom 4.125,58 zł i 2.977,80 zł

Jesteśmy skuteczni w odzyskiwaniu pieniędzy naszych Klientów

Cieszymy się bardzo, że powołaliśmy do życia w naszej kancelarii oddłużeniowej dział, który specjalizuje się w odzyskiwaniu pieniędzy naszych Klientów od ich dawnych wierzycieli. Dzięki temu możemy działać jeszcze skuteczniej, ponieważ nasi eksperci nie muszą rozpraszać swojej uwagi na inne problemy zadłużonych. Patrząc z perspektywy czasu, uważamy, że była to bardzo dobra decyzja i z miesiąc na miesiąc widzimy, jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego typu działalność. Nie dość, że rośnie świadomość konsumentów i sami zwracają się do nas, abyśmy w ich imieniu zadziałali odzyskowo, to my sami też mogliśmy także rozszerzyć pomoc dla tych, których wyprowadzamy z długów. Teraz wiemy jak te pieniądze są im potrzebne i pozwalają na budowanie poduszki finansowej. Ponadto jesteśmy bardziej skuteczni w tym zakresie i bardzo nas to cieszy.

Wcześniejsza spłata w SKOK Stefczyka

Nasz dział odzyskowy ponownie stanął na wysokości zadanie i skutecznie wezwał Kasę Stefczyka do proporcjonalnego zwrotu części prowizji, po wcześniejszych spłatach pożyczek. Pieniądze już wróciły do naszych Klientów.

Więcej spraw odzyskowych znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wcześniejsza spłata w SKOK Stefczyka

Wcześniejsza spłata w SKOK Stefczyka

Telewizja Oddłużeniowa

x